Typowy Balotelli. Włoch znów przypomniał o sobie w najgorszy możliwy sposób
20.01.2020

Po powrocie do Serie A, Mario Balotelli dość regularnie trafia na nagłówki. O ile w pierwszych tygodniach w Brescii były to raczej pozytywne informacje (zapewnienia o najcięższym trenowaniu w życiu, bramka już w drugim występie), o tyle w ostatnim czasie wszystko znów się zmieniło.

29-letni Włoch wbrew przewidywaniom, nie jest największą gwiazdą zespołu i nie zawsze ma miejsce w pierwszym składzie. Tak było także w niedzielnym, domowym starciu z Cagliari. Balotelli pojawił się na murawie w 74. minucie, mając pomóc drużynie w walce o trzy punkty.

Jak mu poszło? “Pomoc” skończyła się już po siedmiu minutach. Balotelli w 81. minucie został ukarany żółtą kartką za faul, a kilka sekund później obejrzał drugą, tym razem za dyskusje z arbitrem. W efekcie 29-latek parę minut po zameldowaniu się na placu gry musiał go opuścić. Na jego szczęście, Brescia zdołała utrzymać remis – spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Według wyliczeń BBC to 13. czerwona kartka “Balo” w jego seniorskiej karierze. Włoch stał się właśnie drugim zawodnikiem z lig top5 (po Jemersonie), który obejrzał ją w każdym z ostatnich czterech sezonów. Prezydent klubu Massimo Cellino jeszcze przed tym “popisem” mówił, że Balotelli może opuścić klub już zimą. Cóż, wcale by nas to nie zdziwiło…

typy dnia
kurs 3.00
Valencia – Atletico Madryt
Zwycięzca meczu
X
kurs 4.40
Monaco – Montpellier
Zwycięzca meczu
2
kurs 1.77
Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt
Liczba goli 3,5
+
kurs 2.09
FC Koeln – Bayern Monachium
Liczba goli 4,0
+
1500PLN
50zł free!
MEGABONUS