Lourency przymierzany do Legii

30.06.2020

Nowym zawodnikiem Legii może zostać Lourency do Nascimento Rodrigues. Brazylijczyk jest przymierzany do stołecznego klubu przez dziennik „A Bola”.

Legia Warszawa lada moment przypieczętuje lada moment przypieczętuje zdobycie mistrzostwa Polski i władze klubu już muszą myśleć o wzmocnieniu kadry mając na celu awans do fazy grupowej europejskich pucharów. Na celowniku znalazł się Lourency z klubu Gil Vicente.

Drugi Luquinhas?

Wydaje się, że władze Legii idą tropem transferu Luquinhasa, który okazał się być bardzo dobrym transferem i który również został sprowadzony z nizin tabeli ligi portugalskiej. Lourency, podobnie jak wspomniany Luquinhas, jest skrzydłowym, ale preferuje grę na prawej stronie. Zdarzało mu się również występować jako dziewiątka.

Transfer za darmo

24-latek jest wychowaniem brazylijskiego Chapecoense. Latem przeniósł się do Gil Vicente, w którym dotychczas przez cały sezon zagrał w 25 meczach, w których może pochwalić się 3 bramkami i 3 asystami. Jego klub zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli ligi portugalskiej. Jeżeli Legia zdecyduje się na transfer tego zawodnika, będzie mogła go pozyskać na zasadzie wolnego transferu, ponieważ kończy mu się kontrakt.