Chelsea: Frank Lampard zadowolony z Jorginho
11.07.2020

Frank Lampard udzielił wywiadu “Sky Sport News”, w którym podkreślił zadowolenie ze swojego zawodnika. Mowa oczywiście o Jorginho, który w ostatnim meczu po raz pierwszy pojawił się na murawie po wznowieniu rozgrywek.

Chelsea w 34 kolejce podejmowała zespół Crystal Palace. Od początku wiadomo było, że nie zagra w tym spotkaniu N’Golo Kanté, który jest kontuzjowany. Za niego do składu wskoczył ku zaskoczeniu wielu kibiców młodziutki Billy Gilmour. Jorginho po raz kolejny rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, jednak doczekał się swojej szansy w końcówce spotkania.

Dalej w planach trenera

Jak zapewnia Frank Lampard w rozmowie ze “Sky Sport News” włoski pomocnik jest dalej ważnym ogniwem w jego układance.

– Gdy jednak nie korzystam z usług jednego, czy drugiego piłkarza, nie znaczy, że nie skorzystam z niego w przyszłości. Był moment, że Jorginho, to był dla mnie zawodnik bardzo ważny, zarówno na boisku, jak i poza nim. To się nie zmieniło. Jestem z pracy Jorginho bardzo zadowolony – stwierdził menedżer.

Może liczyć na grę

Jorginho najprawdopodobniej dostanie coraz więcej minut na boisku, ponieważ kontuzji nabawił się wspomniany Billy Gilmour. 28-latek wystąpił jak do tej pory w 27 spotkaniach w tym sezonie Premier League. Strzelił w nich cztery gole, notując dodatkowo dwie asysty.