POMOCNIK TYPERA – znokautuj bukmachera!

14.12.2020

Większość osób interesujących się szeroko pojętym sportem na pewno próbowała choć raz swoich sił w zakładach bukmacherskich. Chęć zapewnienia sobie dodatkowej dawki adrenaliny przy oglądaniu ulubionych wydarzeń sportowych, a także – nie oszukujmy się – chęć wzbogacenia się, jest ciężką do odparcia pokusą. Obstawianie zakładów kończy się jednak dla zdecydowanej większości graczy porażką, ale dzięki skorzystaniu z „Pomocnika Typera” sytuacja ta może się diametralnie zmienić.

Czym jest „Pomocnik Typera”?

Na pewno wielu z Was zastanawia się czym jest owy „Pomocnik Typera”. Najprościej rzecz ujmując jest to projekt typerski, którego głównym zadaniem jest – jak sama nazwa wskazuje – dostarczenie jego uczestnikom pomocy typerskiej dzięki podawanym przez ekspertów typów na każdy dzień.

Wiele tego typu projektów oczekuje najczęściej od klientów comiesięcznego wykupywania abonamentów, z reguły za dość słone pieniądze. W przypadku „Pomocnika Typera” jest natomiast zdecydowanie inaczej i tym właśnie wyróżnia się ten serwis, gdyż do projektu można dołączyć zupełnie za darmo, nie uiszczając przy tym jakichkolwiek opłat.

Jak dołączyć do projektu?

Dołączenie do projektu jest dziecinnie proste i nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu. Jedyne co trzeba zrobić, to dołączyć do jednego z preferowanych przez siebie czatów i postępować zgodnie z instrukcjami przekazywanymi przez konsultanta. Do wyboru mamy tutaj czat na Messengerze, WhatsAppie oraz Telegramie (kliknij TUTAJ). Konsultanci są dostępni w zasadzie przez całą dobę, więc cały proces przebiega bardzo sprawnie i komfortowo. Dodatkowo, każdy konsultant jest bardzo pomocny i stara się odpowiadać na każde nurtujące gracza pytanie.

Co można zyskać dzięki projektowi „Pomocnik Typera”?

Projekt jest skierowany do wszystkich osób interesujących się zakładami bukmacherskimi, bez względu na ich staż i doświadczenie. Każdy uczestnik po dołączeniu do projektu będzie dostawał codziennie propozycje typów przygotowanych przez ściśle wyselekcjonowanych, dysponujących dużą wiedzą ekspertów. Każdego dnia gracz otrzymuje – w zależności od bogactwa oferty – od jednego do nawet kilkunastu typów, które może zagrać w kuponie solowym bądź też akumulacyjnym.

Ponadto, dzięki „Pomocnikowi Typera” każdy gracz może budować swoją typerską skuteczność bazując na wiedzy oraz doświadczeniu ekspertów, którzy zawsze dogłębnie analizują podawane przez siebie typy starając się przy tym wybierać jak najbardziej korzystne kursy. Co równie ważne, każdy uczestnik projektu nie musi sam poświęcać czasu na przeglądanie ofert bukmacherów i żmudnie analizować poszczególnych zdarzeń, gdyż dostępni eksperci robią to wszystko za nich.

Podsumowanie

Serwis „Pomocnik Typera” jest na pewno doskonałą opcją dla wszystkich osób interesujących się zakładami bukmacherskimi. Każdy uczestnik projektu może na własnej skórze sprawdzić, czy wraz z ekspertami jest w stanie regularnie budować swoją skuteczność, zwłaszcza, że całe uczestnictwo w nim jest absolutnie darmowe. Warto przy tym wszystkim pamiętać, że są to oczywiście jedynie propozycje typów i nikt nigdy nie może dać gwarancji ich skuteczności. Każdy gracz zawierając jakikolwiek zakład bierze pełne ryzyko jego ewentualnego niepowodzenia na siebie. „Pomocnik Typera” jest jednak z całą pewnością czymś ciekawym i godnym polecenia. Jeśli chcesz skorzystać i spróbować kliknij TUTAJ!