Włochy – Irlandia Północna. Typy, kursy (25.03.2021)
25.03.2021

Walkę o bezpośredni awans do mistrzostw świata w Katarze reprezentacja Włoch rozpocznie od rywalizacji z Irlandią Północną w Parmie. Niekwestionowanym faworytem tego starcia jest ekipa gospodarzy.

Włochy – Irlandia Północna zapowiedź (czwartek, 20:45)

Włosi z pewnością nie mogą narzekać na wyniki losowania grup eliminacyjnych do mistrzostw świata. Kadra Manciniego trafiła bowiem na Szwajcarię, Irlandię Północną, Bułgarię oraz Litwę. Wyraźnym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w tej grupie jest kadra Włoch, która nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem pozostałych rywali.

Pierwszym przeciwnikiem Włochów będzie reprezentacja Irlandii Północnej, która ubiegły rok nie miała udany. Kadra przegrała decydujący mecz ze Słowacją o udział w Euro 2020. Dodatkowo Irlandia Północna zajęła ostatnie miejsce w dywizji B Ligi Narodów, spadając tym samym do dywizji C.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Włosi rywalizowali z Irlandią Północną w 2011 roku w ramach eliminacji do Euro 2012. Górą ze starcia w Pescarze wyszli gospodarze, którzy wygrali 3:0. Dwa gole w tym starciu strzelił Cassano.

Włochy – Irlandia Północna kursy bukmacherów

Za faworyta tego meczu uchodzą Włosi. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.2. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 6.5. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 19.

Włochy – Irlandia Północna typy

Włosi powinni w dobrym stylu rozpocząć eliminacje, dlatego spodziewamy się pewnej wygranej gospodarzy.

Włochy – Irlandia Północna | Typ: Włochy wygrają różnicą minimum dwóch goli 1.65 @ LV BET 

Włochy – Irlandia Północna | Typ: Włochy powyżej 2.5 bramki w meczu 2.3 @ LV BET