Dinamo Zagrzeb – Legia Warszawa. Kurs 10.00 na zwycięstwo mistrza Polski!

03.08.2021

Przed nami bardzo ważne spotkanie dla Legii Warszawa w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Mistrz Polski nie jest oczywiście faworytem, ale rywalizacja z Bodo/Glimt pokazała, że podopieczni Czesława Michniewicza potrafią rywalizować teoretycznie z faworyzowanym przeciwnikiem. 

Z okazji tak ważnego meczu BETFAN przygotował specjalną promocje. Każdy gracz, niezależnie od tego czy posiadał już konto, może skorzystać z kursu 10.00 na zwycięstwo Legii.

Jeśli do tej pory nie posiadacie konta u tego bukmachera, to warto się nad tym zastanowić. To największy kurs na rynku, jeśli chodzi o polskich bukmacherów na to zdarzenie. Co dokładnie należy zrobić, aby spełnić warunki tej promocji?

  1. Tworzymy konto z tego linku.
  2. Stawiamy pierwszy kupon za 25 zł W TYM MIEJSCU. Na kuponie musi znaleźć się tylko to zdarzenie z wygraną Legii Warszawa, a łączna stawka kuponu wynieść maksymalnie do 25 zł.
  3. Cieszymy się z wygranej, która trafia na konto główne.

 

Jeśli kupon okaże się trafiony, pieniądze są gotowe do wypłaty na konto bankowe bez żadnego obrotu. Uprawnieni do skorzystania z tej promocji są także stali gracze.

 

  • Promocja trwa od 3.08, godziny 12:00 do 4.08, godziny 20:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe

 

Szczegóły promocji TUTAJ.