🇵🇱 Polska – San Marino 🇸🇲 Typy, kursy (9.10.2021)
07.10.2021
Ostatnia aktualizacja 9 października, 2021 o 00:35

Mecz Polska – San Marino ma być dla „Biało-Czerwonych” rozgrzewką przed o wiele trudniejszym spotkaniem w eliminacjach do mistrzostw świata z Albanią. Innych wynik niż wysoka wygrana Polaków nie wchodzi więc w przypadku tego spotkania w grę.

Polska – San Marino zapowiedź (sobota, 20:45)

Eliminacje do mundialu w Katarze powoli wkraczają w decydującą fazę. 12 października Polacy zmierzą się z Albanią w Tiranie, w bardzo ważnym dla układu sił w grupie spotkaniu, ale wcześniej czeka ich jeszcze mecz z San Marino. Z racji klasy rywala, mecz ten będzie dla podopiecznych Paulo Sousy dobrą okazją do przećwiczenia różnych wariantów gry i sprawdzenia przez portugalskiego trenera, w jakiej formie znajdują się powołani przez niego piłkarze.

Poprzedni mecz obu drużyn we wrześniu zakończył się wygraną „Biało-Czerwonych” 7:1. Od tamtej pory piłkarze San Marino doznali jeszcze kolejnej porażki przegrywając z Albanią 5:0. W przypadku spotkania z Polską pytanie nie sprowadza się więc do tego kto wygra ten mecz, ale jaką wysoką wygraną Polski się on zakończy.

Polska – San Marino nasze typy

Piłka nożna potrafi zaskakiwać, ale nie w spotkaniach tego typu co Polska – San Marino. W przypadku tego meczu do odgadnięcia pozostaje jedynie ile bramek strzelą w nim „Biało-Czerwoni”.

Polska – San Marino | Typ: powyżej 5.5 goli @1.80 BETFAN

Polska – San Marino | Typ: powyżej 6.5 goli @2.50 BETFAN

Polska – San Marino kursy bukmacherów

Polska to absolutny faworyt sobotniego meczu. Zwycięstwo „Biało-Czerwonych” znajduje się w ofercie BETFAN z kursem 1.01. Wygraną San Marino bukmacher ten wystawił po kursie 44.00, a remis z kursem 25.00.

Polska – San Marino fakty meczowe

  • Bilans bramkowy Polski w 5 ostatnich meczach: 15-7
  • Bilans bramkowy San Marino w 5 ostatnich meczach: 2-19
  • Robert Lewandowski i Adam Buksa strzelili dotąd w eliminacjach odpowiednio 6 i 4 gole

Polska – pięć ostatnich spotkań

Polska – Anglia 1:1

San Marino – Polska 1:7

Polska – Albania 4:1

Szwecja – Polska 3:2

Hiszpania – Polska 1:1

San Marino – pięć ostatnich spotkań

Albania – San Marino 5:0

San Marino – Polska 1:7

Andora – San Marino 2:0

San Marino – Włochy U20 0:1

Kosowo – San Marino 4:1

Aktualizacja: Będzie to ostatni mecz Łukasza Fabiańskiego w kadrze. Możliwe, że koledzy z drużyny będą chcieli go godnie pożegnać i strzelić jak najwięcej bramek rywalowi. W mediach pojawił się nawet temat ewentualnego wykonawcy rzutu karnego dla Polski, którym miałby być Łukasz Fabiański. Zbigniew Boniek na twitterze napisał, że to bardzo dobry pomysł. Jak finalnie się okaże? Zobaczymy! Najważniejsze, żeby Polacy dopisali kolejne 3 punkty w tabeli. Reszta jest tylko dodatkiem do typów i meczów. Do boju!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO