Oficjalne składy na mecz Aris – Raków Częstoochowa

15.08.2023

We wtorkowy wieczór odbędzie się rewanżowe starcie III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Trenerzy odsłonili karty i znane są już oficjalne składy mecz na Aris – Raków Częstochowa. Sprawdź kto zagra w spotkaniu.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Aris – Raków Częstochowa (15.08, 19:00) – oficjalne składy na mecz

Aris: Vana, Boakye, Moucketou-Moussounda, Yago, Caju, Struski, Brown, Mayambela, Gomis, Bengtsson, Stępiński

Raków Częstochowa: Kovacevic, Svarnas, Arsenic, Racovitan, Jean Carlos, Papanikolaou, Berggren, Tudor, Kochergin, Cebula, Piasecki

Mistrz Polski przystępuje do rewanżowego starcia z drużyną, Aris. W pierwszym meczu obydwu zespołów, Medaliki okazały się lepsze. Raków wygrał spotkanie 2:1. Wydawać się mogło, że drużyna Dawida Szarga będzie faworytem w drugim pojedynku. Nic jednak z tego, bukmacherzy przewidują, że to cypryjski Aris będzie faworytem rewanżu, o czym możesz przeczytać tutaj. Przed Rakowem trudne wyzwanie. Trenerzy obydu klubów będą mieli do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Żaden z zawodników nie zmaga się z jakąkolwiek absencją.

Aris – Raków Częstochowa (15.08, 19:00) – niezbędne informacje

Mecz Aris – Raków Częstochowa odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 19:00. Transmisja odbędzie się na kanale TVP Sport. Faworytem spotkania jest cypryjska drużyna. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową analizą spotkania.