Ibrahimović wróci kiedyś do Ajaksu? Szwed zapowiada się w typowy dla siebie sposób
16.07.2019

Odkąd Zlatan Ibrahimović skończył 30 lat, był jak wino. Strzelał gola za golem, bił rekordy, zameldował się nawet w Premier League. 38 lat, które “stuknie” w październiku, to już jednak nie przelewki. Powoli można zacząć zastanawiać się, co dalej.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Oczywiście to głównie my – kibice – się nad tym zastanawiamy, gdyż napastnik i jego ego z pewnością “uważają się” za niezniszczalnych i wiecznie młodych. Takie tematy trzeba więc z zawodnika LA Galaxy nieco wyciągać, co postanowili uczynić dziennikarze holenderskiego “De Telegraaf”. Zapytali Szweda – a jakby inaczej – o Ajax.

– Zwykle nie wracam do klubów, w których wcześniej grałem, ale po mojej piłkarskiej karierze być może mógłbym zostać jedną z osób wykonawczych w Ajaksie. Potem odwaliłbym lepszą robotę, niż każdy, kto jest tam teraz – stwierdził Ibrahimović w typowy dla siebie sposób.

Dobrze wiemy, że 90% tej deklaracji to czyste ego, jednak jeśli Ibrahimović faktycznie chciałby ją spełnić, czeka go trudne wyzwanie. W końcu Ajax w swojej polityce radzi sobie wyśmienicie, kształtując świetnych, młodych zawodników, trzymając się przy tym swojej filozofii. Ciekawe, co wyjątkowego w tym projekcie mógłby dołożyć popularny Szwed.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 1.53
Sevilla – Dudelange
Zwycięzca pierwszej i drugiej połowy
1/1
kurs 1.93
Porto - Rangers
Zwycięzca i liczba goli 2,5
1/+
kurs 1.57
Arsenal - Vitoria Guimaraes
Zwycięzca i liczba goli 2,5
1/+
kurs 2.06
PSV - LASK Linz
Zwycięzca i liczba goli 2,5
1/+
kurs 1.83
Slovan Bratysława - Wolverhampton
Obie strzelą
TAK
500PLN
ŚPIESZ SIĘ!
LM2019