Występ Edena Hazarda z nietypowym numerem. Wybór okazał się nieprzypadkowy!
21.07.2019

Kibice Realu Madryt czekali na ten dzień. Eden Hazard rozegrał pierwszy mecz w barwach “Królewskich”. Jak wiadomo, do tej pory 28-latek nie wybrał konkretnego numeru na najbliższy sezon. Dlatego też, zawodnik na rywalizację z Bayernem ubrał nietypową koszulkę. Hazard wystąpił bowiem z numerem 50 na plecach. Jak się okazuje, taki ruch nie był przypadkowy. 

Zinedine Zidane postanowił wystawić Edena Hazarda od pierwszej minuty. Numer belgijskiego piłkarza przykuł uwagę wielu kibiców. Belg miał na sobie koszulkę z “pięćdziesiątką”. Dlaczego akurat taki wybór? Już tłumaczymy!

W sobotę 20 lipca 2019 roku miała miejsce 50. rocznica wylądowania pierwszego człowieka na księżycu. Eden Hazard postanowił uczcić ten wyjątkowy dzień dla ludzkości, ubierając koszulkę właśnie z tym numerem. Taka decyzja zawodnika może tylko potwierdzić przekonanie hiszpańskich mediów co do stałego numeru 28-latka w klubie.

Jak informowały hiszpańskie źródła, Eden Hazard najprawdopodobniej będzie biegać z numerem 23 na plecach. Byłby to wybór piłkarza podyktowany zamiłowaniem do NBA, gdyż LeBron James oraz Michael Jordan są kojarzeni właśnie z tą liczba.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO