Liga Typerów Gram Grubo. Wejdź do gry już teraz!
26.07.2019

Nowy sezon w kolejnych ligach europejskich już za pasem, a co za tym idzie prawdziwa gratka dla pasjonatów sportu i typowania spotkań. Liga Typerów od Gram Grubo stara się zapewnić swoim graczom jeszcze więcej emocji przy śledzeniu poszczególnych rozgrywek.

Czym jest Liga Typerów Gram Grubo?

Jest to zabawa, o której z pewnością wiele osób już słyszało lub nawet brało wcześniej udział. Jest ona skierowana do osób, które nie boją się rywalizacji z innymi i uważają się za eksperta w danej dyscyplinie sportowej. Typujemy w niej interesujące nas rozgrywki sportowe i walczymy o jak największą ilość punktów w porównaniu z innymi użytkownikami.

Liga Typerów? Jak wziąć udział?

Wzięcie udziału w naszej Lidze Typerów jest dziecinnie proste. Wystarczy założyć konto na stronie internetowej Gram Grubo, wybrać spotkania, w których czujemy się „mocni” i wytypować ich rezultat. Jeśli nasze predykcje okażą się trafione, wówczas na naszym koncie pojawią się punkty. Co najważniejsze – wzięcie udziału w Lidze Typerów na Gram Grubo jest absolutnie darmowe!

Czy Gram Grubo przewidziało nagrody za udział w lidze typerów?

W zależności od okresu różnią się także nagrody główne dla zwycięzców. Można „zgarnąć” dla siebie naprawdę wiele. Od atrakcyjnych nagród rzeczowych, gadżetów, po doładowania na swoich kontach u bukmacherów.

Co można typować?

W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń do tego, co chcemy obstawiać. Jeśli czujemy się ekspertami w wyspiarskiej piłce, to stawiamy spotkania Premier League, jeśli natomiast naszym konikiem jest rodzima Ekstraklasa – typujemy wyniki spotkań Legii Warszawa, Lecha Poznań i innych. Możliwe jednak, że mainstreamowa piłka nożna nas nie interesuje, jednak emocjonujemy się pojedynkami Federera, Nadala czy Djokovicia na tenisowych kortach? A może idziemy o krok dalej i uważamy się za ekspertów w dziedzinie baseballu, czy futbolu amerykańskiego? Jeśli tak, to typujemy interesujące nas rozgrywki i liczymy na to, że fortuna się do nas uśmiechnie i zostawimy wszystkich w pokonanym polu.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO