Belgia – San Marino. Typy, kursy
07.10.2019

Belgia – San Marino. Typy, kursy i ciekawostki do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Krótko mówiąc, Belgia nie przegrywa swoich spotkań w eliminacjach. Ba, ta reprezentacja po prostu dominuje swoich rywali i nie daje im absolutnie żadnych szans na podjęcie walki. Jedynie Rosja była w stanie pokonać Thibaut Courtois i dlatego po sześciu kolejkach w bilansie bramkowym widzimy jedną straconą bramkę. W pozostałych spotkaniach Belgowie bez większych problemów zachowywali czyste konta i do tego strzelali bardzo dużo goli.

Nie inaczej będzie w czwartkowy wieczór. Do Belgii przyjedzie jedna z najgorszych reprezentacji w Europie, czyli San Marino. Niestety obecne eliminacje w wykonaniu San Marino nie pozwalają myśleć, że będziemy świadkami jakiejkolwiek walki. Zero strzelonych goli i do tego straconych prawie trzydzieści. Sam bilans powinien wystarczyć, żeby stwierdzić, kto rozdaje punkty w grupie I. Na pewno nie można odmówić chłopakom z San Marino walki, ale szykuje nam się bardzo bramkostrzelne spotkanie.

Skoro reprezentacja Rosji była w stanie na własnym stadionie strzelić dziewięć goli, to Belgowie są w stanie strzelić spokojnie ponad dziesięć.

Choć trzeba uczciwie powiedzieć, że San Marino w pierwszym spotkaniu z Belgią pokazało się z naprawdę dobrej strony. Porażka 0:4 wstydu na pewno nie przyniosła, a do tego mogli pochwalić się aż trzema strzałami celnymi w kierunku bramki Belgów. Myślę, że są reprezentacje, które chciałyby pochwalić się takimi statystykami i względnie małą porażką z Belgią.

Mimo wszystko nie spodziewam się tutaj podobnie niskiego rezultatu, jak w pierwszym meczu. Belgowie będą chcieli przypieczętować w wielkim stylu awans na Mistrzostwa Europy i dać swoim kibicom bardzo dużo radości. Uważam, że Belgowie będą w stanie przebić wynik Rosji i strzelą podobną ilość goli, a nawet większą.

Belgia – San Marino | Typ: powyżej 7,5 goli @ 1,80

typy dnia
kurs 2.12
Olympiakos – Bayern
Bayern liczba goli 2,5
+
kurs 2.09
Galatasaray – Real Madryt
Karim Benzema strzeli gola
TAK
kurs 5.70
Club Brugge – PSG
Dokładny wynik
1:1
kurs 1.73
Juventus - Lokomotiw
Zwycięzca i liczba goli 3,5
1/-
kurs 1.81
Szachtar – Dinamo
Liczba goli 2,5
+
kurs 1.74
Atletico Madryt – Bayer Leverkusen
Obie drużyny strzelą gole
NIE
530PLN
KOD BONUSU:
GRAMGRUBO530