Słowacja – Walia. Typy, kursy
07.10.2019
Ostatnia aktualizacja 10 października, 2019 o 17:15

Słowacy mają trzy punkty więcej od Walijczyków, jednak to ci drudzy mają jeden zaległy mecz do rozegrania. Sytuacja w tabeli grupy E jest nadal nierozstrzygnięta, bo wciąż każda z drużyn poza Azerbejdżanem ma duże szanse na awans. Słowacja – Walia, typy i kursy znajdziesz w tym tekście.

Na stadionie City Arena Trnava w czwartkowy wieczór , będziemy mieli okazję oglądać arcyważny mecz w kontekście awansu z grupy E. Słowacja zajmująca drugiej miejsce w grupie podejmie Walię, która zajmuje czwartą pozycję. Oba zespoły dzieli ledwie 3 pkt. aczkolwiek biorąc pod uwagę ilość rozegranych meczów i sytuację w tabeli to przegrana w tym meczu praktycznie przekreśla szanse Wyspiarzy na awans.

Gospodarze grają w kratkę w tych eliminacjach. 3 zwycięstwa i 2 porażki. Dwie wygrane z Węgrami (2-0 i 1-2) oraz zwycięstwo w Azerbejdżanie 1-5. Porażki z Walią na wyjeździe 1-0 i z Chorwatami aż

0-4. Póki co daje to drugą lokatę ale gracze dobrze znanego w Polsce Pavla Hapala muszę być czujni i skoncentrowani. Aby nie pogmatwać swojej sytuacji w grupie nie mogą przegrać z Walią u siebie. Hapal ma do dyspozycji prawie wszystkich zawodników, za kartki pauzuje Vavro ale w jego miejsce zapewne zagra Martin Skrtel i stworzy parę stoperów z Milanem Skirniarem. Z przodu znów zapewne zobaczymy Roberta Bozenika, zawodnika Żyliny, który wpisał się na listę strzelców w meczu z Węgrami.                                

Walijczycy są na przedostatnim – 4 miejscu, ale warto zaznaczyć, że mają jeden mecz rozegrany mniej, od wszystkich zespołów. Dwa zwycięstwa i dwie porażki na koncie. Wygrane u siebie – ze Słowakami i Azerami, porażki na wyjazdach z Węgrami i Chorwacją. Nie jest to bilans fenomenalny, ale też na pewno nie ma się czego wstydzić. Ryan Giggs ma dość przeciętny zespół z kilkoma wyróżniającymi się zawodnikami. Oczywiście największą gwiazdą jest Gareth Bale ale trzeba też pamiętać o Allenie, Ramsey’ u czy Hennessey’ u w bramce. Walijczycy pokazali w ostatnich latach, że są w stanie powalczyć z każdym zespołem w Europie. Jeśli Wyspiarze chcą awansować do Euro i zrobić w nich dobry wynik, jak we Francji, to muszą w Trnavie zapunktować.

W czterech spotkaniach pomiędzy tymi zespołami 3 razy górą byli Wyspiarze, Słowacja wygrała tylko raz – w 2006 roku. W marcu tego roku szalę zwycięstwa przechylił James, który zdobył gola już w 5 minucie i mecz zakończył się wynikiem 1-0. Słowacja u siebie to inny zespół i wydaje się, że gospodarze są lekkim faworytem tego meczu. Jednak Walijczyków absolutnie nie można przekreślać i myślę, że wyjadą z Trnavy z minimum punktem na koncie.

Słowacja – Walia | Typ: BTS @ 2.04

Słowacja – Walia | Typ: Walia DNB @ 2.04

 

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce! Kliknij TUTAJ.