Czechy – Anglia. Typy, kursy
08.10.2019
Ostatnia aktualizacja 10 października, 2019 o 17:06
kurs 1.98
Czechy - Anglia
Obie strzelą
TAK

Mecz na szczycie grupy to zawsze szansa to wywalczenia sobie lepszej lokaty na koniec eliminacji. Mimo że Anglicy rozegrali jedno spotkanie mniej od Czechów, to zajmują pierwsze miejsce. Czechy – Anglia: typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

W pierwszym spotkaniu Anglicy bez większego problemu rozprawili się z naszymi południowymi sąsiadami. Był to pierwszy mecz eliminacji, a więc nie było chyba lepszego momentu na wygraną 5:0 niż na samym początku drogi do Mistrzostw Europy. Czesi jednak bardzo szybko podnieśli się po tej porażce i wygrali następne trzy z czterech spotkań. Polegli jedynie w Kosowie, czyli z aktualnie swoim bezpośrednim rywalem do awansu. Jakakolwiek zdobycz punktowa w piątkowym spotkaniu może okazać się bardzo ważna, więc na pewno będziemy świadkami bardzo interesującego meczu.

Reprezentacja Anglii bez żadnych problemów pokonuje kolejnych rywali. Choć grupa na papierze wcale nie wydawała się bardzo łatwa, tak jednak żadna reprezentacja nie była w stanie nawet podjąć walki z czwartą drużyną zeszłorocznych Mistrzostw Świata. Choć Kosowo strzeliło trzy gole na wyjeździe, to dwie z tych bramek padły przy wyniku 5:1. Nie można dlatego brać dosłownie tego wyniku, ale wypada pochwalić Kosowo za walkę do samego końca.

Obie reprezentacje potrzebują tutaj punktów. Czesi będą chcieli mieć lekką przewagę nad Kosowem przed ostatnimi spotkaniami eliminacyjnymi, a Anglicy zamierzają zapewnić sobie awans jak najszybciej się da. Synowie Albionu potrzebują tak naprawdę jeszcze kilku oczek, żeby zapewnić sobie kwalifikację na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy, a warto przypomnieć, że wciąż mają jeden mecz do rozegrania więcej od swoich rywali w grupie.

Spodziewam się po raz kolejny bardzo otwartego spotkania, ale nie uważam, że Anglicy wygrają tak łatwo jak na własnym obiekcie. Ogromnym atutem czeskiej reprezentacji będzie doping ich fanów i własne boisko. Z tego właśnie względu spodziewam się naprawdę wyrównanego spotkania, które dostarczy nam bardzo wielu emocji. Wierzę, że zobaczymy wiele bramek i taki właśnie typ proponuję na to spotkanie.

Czechy – Anglia | Typ: Obie drużyny strzelą gola – Tak @ 1,98

Czechy – Anglia | Typ: do przerwy/koniec meczu: Anglia/Anglia @ 1,94

Nie masz jeszcze konta na LV BET? Załóż je z kodem MEGABONUS otrzymując zupełnie za darmo 20 PLN na grę! Kliknij TUTAJ.