Combate Americas. Typy, kursy
08.10.2019
Ostatnia aktualizacja 10 października, 2019 o 17:18

Sanchez – Alday: typy i kursy do tego pojedynku znajdziesz w tym tekście.

Znany z UFC Sanchez stoczył dla hegemona świata MMA pięć pojedynków, wygrywając zaledwie jeden z przeciętnym Japończykiem Tateki Matsudą niejednogłośną decyzją sędziów. Trenujący w Jackson Wink MMA zawodnik większość walk stoczył jednak w wadze muszej, do walki z Aldayem wejdzie bez większego przygotowania kategorię wyżej. Sanchez ostatnio bił się w maju na LFA 65, gdzie przegrał w pierwszej rundzie przez poddanie z rodakiem Brandonem Royvalem.

28-letni Alday pierwotnie miał skrzyżować rękawice z Kostarykańczykiem Andre Barquero Morerą, jednakże z tej walki jego rywala wyeliminował uraz zdrowotny. “El Pochito” to ścisła czołówka meksykańskiej kategorii do 61 kilogramów, związany z organizacją Combate od 2017 roku. Zawodnik z Hermosillo ma za sobą również walki choćby w Japonii czy Brazylii. Alday ostatnio widziany był w klatce w czerwcu na Combate 39, gdzie wypunktował na pełnym dystansie Argentyńczyka Juana Pablo Gonzaleza.

Gdyby ta walka odbywała się w ciut innych okolicznościach to miałbym większy problem z wytypowaniem zwycięzcy tej walki. Alday jest po pełnym mocnym obozie przygotowawczym, bije się na swojej ziemi, ponieważ trenuje w Arizonie, ponadto kategoria kogucia to jego “królestwo”. Sanchez z kolei wchodzi do tej walki z marszu, z tego co wiem pracuje na pełny etat więc dobre przygotowanie się na tak dobrego rywala jak Alday w tak krótkim czasie graniczy z cudem. Meksykanin jest zdecydowanie lepszym strikerem, wygląda na dużo silniejszego fizycznie. Jeśli utrzyma ten pojedynek w płaszczyźnie stójkowej to nie widzę tutaj innego zwycięzcy niż zawodnik z Meksyku.

Sanchez – Alday | Typ: Alday @ 1,6

Nie masz jeszcze konta na LV BET? Załóż je z kodem MEGABONUS otrzymując zupełnie za darmo 20 PLN na grę! Kliknij TUTAJ.