Liechtenstein – Włochy. Typy, kursy

12.10.2019
Ostatnia aktualizacja 17 października, 2019 o 14:02

Włosi wracają na wielki turniej z przytupem. Rozegrali do tej pory siedem spotkań i wszystkie zakończyły się ich zwycięstwem. Nie wydaje się, aby Liechtenstein mógłby popsuć ten bilans, tym bardziej że gospodarze wtorkowego meczu żadnego ze swoich spotkań grupowych nie wygrali. Liechtenstein – Włochy, czyli typy, kursy i najważniejsze fakty o tym spotkaniu znajdziesz w tej zapowiedzi.

Liechtenstein może być z siebie naprawdę zadowolony z ostatniego wyniku. Remis 1:1 z walczącą o awans Armenią i dopisany punkt na pewno cieszy zawodników i selekcjonera. Przypomnę, że drużyna prowadzona przez Helgiego Kolvidssona zajmuje ostatnie miejsce w grupie z dorobkiem dwóch punktów, dwóch goli strzelonych i dwudziestu straconych.

Liechtenstein zdecydowanie lepiej radzi sobie na własnym boisku, gdzie choć ugrali tylko remis w przeciągu całych eliminacji, zdołali strzelić jednego gola, to jednak stracili „tylko” pięć bramek.

Włosi przechodzą te eliminacje jak burza. Zdobyli oni w siedmiu meczach komplet dwudziestu-jeden punktów strzelając przy tym dwadzieścia goli, a tracąc zaledwie trzy bramki. Roberto Mancini tknął w drużynę nowego ducha i gra zespołu wygląda z meczu na mecz lepiej i lepiej.

Italia ostatnim zwycięstwem nad Grecją zapewniła sobie już awans do EURO, a więc ostatnie eliminacyjne mecze potraktuje raczej jako poligon doświadczalny, być może pozwoli sobie na sprawdzenie kilku nowych twarzy. W meczu z Liechtensteinem z wiadomych względów na fajerwerki liczyć nie możemy, ale inny wynik niż spokojne zwycięstwo Squadra Azzurra będzie ogromną sensacją.

Włosi ten mecz wygrać muszą, ale nie sądzę, aby za wszelką cenę chcieli urządzić sobie festiwal strzelecki, by nie ryzykować jakichś kontuzji w obliczu powrotu do klubów i walki o ligowe punkty. Liechtenstein na pewno bardzo ambitnie podejdzie do tego spotkania, by pokazać się jak najlepiej na tle o kilka klas lepszego przeciwnika.

Liechtenstein – Włochy | Typ: wynik – kombinacje 0-1/0-2/0-3 @ 2,4

Nie masz jeszcze konta na LV BET? Załóż je z kodem MEGABONUS otrzymując zupełnie za darmo 20 PLN na grę! Kliknij TUTAJ.