Hoffenheim – Schalke 04. Typy, kursy
16.10.2019
Ostatnia aktualizacja 18 października, 2019 o 14:57

Sporo osłabień w drużynie Hoffenheim nie jest dobrym prognostykiem przed starciem z Schalke. Ekipa z Gelsenkirchen ma znacznie mniejszy ból głowy, tym bardziej że zdecydowanie lepiej radziła sobie w dotychczasowych meczach. Hoffenheim – Schalke 04, czyli typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Hoffenheim – Schalke 04 (niedziela, 18:00)

Remis, porażka, remis, porażka. Tak wyglądały wyniki meczów Hoffenheim przed spotkaniem z Bayernem. Na Allianz Arenie okazało się, że to goście byli lepsi (wygrana 2:1). Bohaterem tego meczu został Sargis Adamyan. Ormiański napastnik zdobył dwa gole, które jednocześnie były jego pierwszymi trafieniami w Bundeslidze. Na ten moment jest to najlepszy strzelec drużyny prowadzonej przez Alfreda Schreudera. Do tej pory gola nie strzelił inny napastnik Hoffenheim – Robert Skov. 23-latek sprowadzony z FC Kopenhaga zaliczył sześć meczów bez trafienia do siatki.

W Schalke pod względem ofensywnym jest lepiej, choć to nie napastnicy strzelają gole dla drużyny z Gelsenkirchen. 4 gole i 2 asysty – to dorobek Harita, który w tym sezonie wyrasta na największą gwiazdę S04. Duet napastników Burgstaller – Uth nie zdobył jeszcze ani jednego gola i to jeden z największych problemów tej drużyny. Pechowo zakończył się dla Schalke mecz z Kolonią – remis z beniaminkiem sprawił, że podopieczni Davida Wagnera są na 6. miejscu w tabeli, a nie kilka pozycji wyżej.

W ostatnich trzech meczach u siebie Hoffenheim nie przegrało z Schalke (2:1 w 2016, 2:0 w 2017 i 1:1 w 2018), jednak przed najbliższym starciem to Schalke będzie faworytem do zwycięstwa.

Hoffenheim – Schalke 04 | Typ: Schalke @ 2,6

Hoffenheim – Schalke 04 | Typ: powyżej 2,5 goli @ 1,72

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO