FC Koeln – SC Paderborn. Typy, kursy
16.10.2019
Ostatnia aktualizacja 18 października, 2019 o 15:02

Starcie dwóch najgorszych ekip tego sezonu Bundesligi. Przewagą FC Koeln jest fakt, że udało im się już wygrać przynajmniej jeden mecz, czego o ekipie Paderborn powiedzieć nie możemy. Kto wygra w meczu FC Koeln – SC Paderborn. Typy, kursy i fakty do tego spotkania znajdziecie w tym artykule.

FC Koeln – SC Paderborn (niedziela, 15:30)

W Kolonii przed przerwą reprezentacyjną humory lekko się poprawiły. Po pierwsze – po trzech porażkach przyszła pora na remis z Schalke. W końcówce meczu Jonas Hector zapewnił czwarty w tym sezonie punkt dla „Kozłów”. Niestety – jeden gol na cztery mecze nie wystarczy do bezpiecznego utrzymania się w lidze. W ofensywie Koeln nie widać lidera, na którego mogliby liczyć koledzy z drużyny. Tylko pięć goli strzelonych – wynik najgorszy w lidze. Pozostaje liczyć, że defensywa Paderborn okaże się równie dziurawa co w poprzednich kolejkach.

Goście niedzielnego spotkania to bezsprzecznie najgorsza drużyna na początku tego sezonu Bundesligi. Zero zwycięstw, tylko jeden remis, aż 19 goli straconych (nie ma słabszej defensywy). Na pocieszenie można dodać, że beniaminek nie dostaje ogromnych batów od reszty stawki. Ta drużyna potrafi postawić się Bayernowi (porażka 2:3). W ostatnich trzech meczach podopieczni Steffena Baumgarta przegrywali różnicą tylko jednej bramki. Paderborn najgorsze nie jest natomiast w ofensywie – 9 goli strzelonych to wynik, o jakim w Kolonii mogą pomarzyć.

Obie drużyny spotkały się ze sobą w zeszłym sezonie na poziomie 2. Bundesligi. Oba spotkania wygrał Paderborn – na wyjeździe 5:3, natomiast u siebie 3:2.

FC Koeln – SC Paderborn | Typ: Koeln @ 1,67

FC Koeln – SC Paderborn | Typ: poniżej 4 goli @ 1,50