Parma – Genoa. Typy, kursy
16.10.2019
Ostatnia aktualizacja 18 października, 2019 o 15:40

Genoa nie weszła najlepiej w sezon włoskiej Serie A. Po siedmiu kolejkach klub z Genui zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Lepiej radzi sobie Parma, która okupuje miejsce w środku tabeli. Jak będzie wyglądał mecz Parma – Genoa? Typy, kursy i fakty o tym meczu znajdziecie w tym tekście.

Parma – Genoa (Niedziela, godz. 18:00) 

Rywalizacja zespołów z dolnej części tabeli jest z pewnością interesująca dla fanatyków calcio. Marki takie jak Parma i Genoa dodatkowo zachęcają do śledzenia tej rywalizacji. Parma ma 9 punktów w dorobku, Genoa tylko 5 i znajduje się tuż nad ostatnią w tabeli Sampdorią. Zatem oba kluby z Genui znajdują się na ligowym dnie. Pora wygrzebać się z tego marazmu. Trener Andreazzoli został na stanowisku, choć jego pozycja była mocno zagroźona. Już przed meczem z Milanem mówiło się o walce o posadę. Genoa przegrała, Milan wygrał, a pracę stracił szkoleniowiec Milanu. Andrazzoli zatem  w meczu z Parmą gra o swoją posadę. Przynajmniej wedle opinii włoskiej prasy.

W Parmie mamy ciekawy zestaw osobowy, kwestią czasu wydaje się kiedy zaczną zdobywać więcej punktów. Podobnie można sądzić o ekipie Genoi. W zespole gości stworzono dobrą kadrę. Kouame, Pinamonti, Schone, Zapata czy Radu to mają być liderzy i kręgosłup. Jeżeli włodarze wytrzymają chwilowy kryzys i niedyspozycję oraz brak wyników trenera to w dłuższej perspektywie mogą oglądać naprawdę zespół grający z polotem i zdobywający mnóstwo bramek i punktów. Praca Andreazzoliego zmierza ku temu.

Parma z kolei po porażce ze Spal odczuwać może rozczarowanie. Z urazem wypadł Darmian i nie wiadomo kiedy dokładnie wróci, a jego doświadczenie to zawsze dużo dobrego. Gervinho, Inglese tylko czają się by wyjść na boisko i napsuć po raz kolejny krwi rywalowi. A rywal z Genui przyjedzie dość mocno osłabiony. Zawieszeni an ten mecz są Romero, Saponara i Biraschi. Ponadto urazy wyklyuczają Sturaro i Criscito.

Parma wobec tego jest lekkim faworytem, ale i po meczu należy wiele oczekiwać. Wiele dobrego, ofensywnego grania bo dotychczasowa postawa tych ekip w bieżącej kampanii daje ku temu nadzieje.

Parma – Genoa | Typ: Parma @ 2,48

Parma – Genoa | Typ: powyżej 2,5 gola @ 2,00

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO