Bayer Leverkusen – Werder Brema. Typy, kursy

22.10.2019
Ostatnia aktualizacja 24 października, 2019 o 16:15

Gospodarze sobotniej potyczki nie wygrali żadnego z dwóch ostatnich meczów ligowych. Goście również mają serię bez wygranej, jednak ta w Werderze trwa już trzy kolejki. Który z zespołów przełamie się w tej serii gier? Bayer Leverkusen – Werder Brema: typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Bayer Leverkusen – Werder Brema (sobota, 18:30)

Bayer nie ma za sobą dobrego okresu. Remis z Lipskiem, porażka z Eintrachtem oraz Atletico. Tylko jeden gol strzelony w tych spotkaniach pokazuje, że problemy defensywne łączą się z tymi ofensywnymi. Obronę Bayeru przeczołgał w ostatniej kolejce zespół z Frankfurtu. Najpierw Mitchell Weiser już w pierwszej połowie opuścił boisko – prawy obrońca w ogóle nie radził sobie z Filipem Kosticiem, a przez cały mecz punktem zapalnym był Aleksandar Dragović, który był zamieszany w każdą straconą bramkę przez B04. Jedynym pocieszeniem jest fakt, że mimo tych rezultatów Bayer wciąż traci tylko dwa punkty do lidera.

Werder w ostatnich tygodniach pokazał, że potrafi grać na równi z wyżej notowanymi rywalami. Remisy z Borussią Dortmund, Eintrachtem Frankfurt czy Herthą Berlin pokazały, że nawet bez kilku kluczowych piłkarzy można walczyć o ligowe punkty. Kolejnego gola dla Werderu zdobył Joshua Sargent. Trafienie 19-latka z Herthą było jego drugim w tym sezonie (przełamanie po czterech meczach). Goście mogą wykorzystać także fakt, że Bayer we wtorek grał w Madrycie i będzie miał mniej czasu na regenerację.

W poprzednim sezonie Bayer wygrał w Bremie aż 6:2, natomiast w Leverkusen to Werder zwyciężył 3:1.

Bayer Leverkusen – Werder Brema | Typ: powyżej 3,5 goli @ 2.11

Bayer Leverkusen – Werder Brema | Typ: obie drużyny strzelą gola @ 1.46