Paderborn – Fortuna Duesseldorf. Typy, kursy

22.10.2019
Ostatnia aktualizacja 24 października, 2019 o 16:22

Przełamanie w Fortunie przyszło w ostatniej kolejce, jednak ich sobotni rywal w obecnej kampanii wciąż jest bez zwycięstwa. Zawodnicy Fortuny Duesseldorf z pewnością nie będą chcieli pomóc w zdobyciu punktów przez gospodarzy i można spodziewać się wygranej lepszej w tym sezonie Fortuny. Paderborn – Fortuna Duesseldorf: typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Paderborn – Fortuna Duesseldorf (sobota, 15:30)

Gospodarze wyraźnie nie dojechali poziomem do rozgrywek Bundesligi. Jako jedyna drużyna nie wygrali jeszcze meczu. 22 gole stracone – najgorszy wynik ze wszystkich klubów występujących w  lidze. Ostatnie miejsce w tabeli na 99% będzie zarezerwowane do końca sezonu 2019/2020 dla tej drużyny. Jakiekolwiek pozytywy trudno znaleźć i nawet 9 strzelonych goli nie robi już na nikim żadnego wrażenia (tylko o bramkę gorsze jest Hoffenheim, Union i Kolonia, a o dwie Mainz).

Fortuna z siedmioma punktami oddaliła się od strefy spadkowej po zwycięstwie 1:0 z Mainz. Po trzech porażkach z rzędu drużyna Funkela wreszcie się przełamała. Nie zatrzymuje się lider ofensywy Fortuny. Rouwen Hennings ma już na koncie pięć goli w ośmiu meczach tego sezonu. Dodatkowo 32-latek strzelał bramki w trzech meczach z rzędu. Dawida Kownackiego raczej nie zobaczymy na boisku – Polak wciąż dochodzi do zdrowia.

Paderborn grało u siebie z Fortuną 9-ktornie. Po dwa zwycięstwa mają na koncie gospodarze oraz goście, a 5 razy mecz kończył się remisem. Ostatni raz obie drużyny mierzyły się ze sobą w grudniu 2015 roku na poziomie 2. Bundesligi (remis 0:0).

Paderborn – Fortuna Duesseldorf | Typ: Fortuna @ 2.69

Paderborn – Fortuna Duesseldorf | Typ: poniżej 2,5 goli @ 3.00