Hertha Berlin – Hoffenheim. Typy, kursy

22.10.2019
Ostatnia aktualizacja 24 października, 2019 o 16:41

W sobotnie popołudnie spotkają się drużyny, które sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Do stolicy kraju przyjadą popularne Wieśniaki, które swoim kibicom w Berlinie postarają się nie przynieść wstydu. Która z ekip zdobędzie komplet punktów? Hertha Berlin – Hoffenheim: typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Hertha Berlin – Hoffenheim (sobota, 15:30)

Piłkarze Herthy po trzech zwycięstwach z rzędu zatrzymali się na Werderze. W Bremie padł remis 1:1, choć w wypadku zwycięstwa miejsce w tabeli drużyny z Berlina i tak by się nie zmieniło. Hertha musi wciąż pracować nad defensywą (13 goli straconych i tylko jedno czyste konto w pięciu ostatnich meczach). W ofensywie również szału nie ma – 13 goli to wynik gorszy od czołówki Bundesligi (poza Wolfsburgiem). W stolicy liczą na Dodiego Lukebakio, który w ostatnim meczu po wejściu z ławki zdobył gola dającego remis.

Rywale Herthy ostatnie dwa mecze mogą wspominać tylko dobrze. Po wygranej na Allianz Arena przyszła pora na pokonanie Schalke 2:0. Pozytywne informacje wiążą się z piłkarzami ofensywnymi – Andrej Kramaric wrócił po kontuzji i w swoim pierwszym meczu tego sezonu zdobył gola, a w drugiej połowie po wejściu z ławki rezerwowych bramkę strzelił Ihlas Bebou. Dla reprezentanta Togo był to gol numer dwa w tym sezonie (przełamanie po pięciu meczach).

Ostatnie 3 z 4 meczów pomiędzy tymi drużynami kończyły się podziałem punktów (wrzesień 2017, luty 2018, listopad 2018), jednak w kwietniu 2019 to Hoffenheim wygrało 2:0.

Hertha Berlin – Hoffenheim | Typ: powyżej 2,5 goli @ 1.62

Hertha Berlin – Hoffenheim | Typ: gole gospodarzy powyżej 1,5 @ 1.81