Borussia Moenchengladbach – Eintracht Frankfurt. Typy, kursy

23.10.2019
Ostatnia aktualizacja 25 października, 2019 o 16:13

Obie drużyny mają matematyczną szansę, aby zostać liderem Bundesligi po tej kolejce. Borussia ma znacznie większe, ponieważ póki co zajmuje w niej pierwszą lokatę, a Eintracht ma dwa punkty mniej. Czy po raz kolejny zobaczymy ofensywny mecz w Bundeslidze? Borussia Moenchengladbach – Eintracht Frankfurt: typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Borussia Moenchengladbach – Eintracht Frankfurt (niedziela, 18:00)

Marco Rose może mieć powody do zadowolenia. Pierwsze miejsce w tabeli, a do tego druga najlepsza defensywa (tylko Wolfsburg ma mniej straconych goli). Znaczniej gorzej „Źrebaki” radzą sobie w Lidze Europy. Tam Borussia nie wygrała jeszcze spotkania (porażka i dwa remisy). Po serii zwycięstw ligowych także przyszła porażka z Borussią Dortmund. Wyrównane spotkanie pokazało, że drużyna z Moenchengladbach to bardzo trudny przeciwnik, który posiada piłkarzy, szczególnie w ofensywie, mających wiele jakości. Pokazuje to rozkład strzelanych goli (Plea – 4, Thuram – 3, Embolo – 3).

Drużyna Eintrachtu zaczęła wchodzić na bardzo wysokie obroty. W poprzedniej kolejce Eintracht rozbił Bayer Leverkusen aż 3:0. Świetny mecz takich piłkarzy jak Filip Kostic czy Goncalo Paciencia pokazał, ta drużyna może się liczyć w walce o Champions League. Wspominany Paciencia ma już na koncie 5 goli w lidze. Portugalczyk stał się liderem ofensywy Eintrachtu i wraz z Basem Dostem czy Andre Silvą może stanowić duże zagrożenie dla defensywy Borussii Moenchengladbach. W Lidze Europy Eintracht także sobie radzi – drugiej miejsce w tabeli i sześć punktów po trzech meczach – wyjście z grupy wydaje się realnym scenariuszem.

W poprzednim sezonie Borussia wygrała u siebie z Eintrachtem 3:1, a we Frankfurcie drużyny podzieliły się punktami (1:1).

Borussia Moenchengladbach – Eintracht Frankfurt | Typ: powyżej 3 goli @ 1.77

Borussia Moenchengladbach – Eintracht Frankfurt | Typ: dokładna liczba goli 4-6 @ 2.16