Manchester City – Southampton. Typy, kursy
27.10.2019
Ostatnia aktualizacja 29 października, 2019 o 16:10

Manchester City ugości na własnym obiekcie we wtorkowy wieczór Southampton, które w ubiegły weekend przegrało bardzo wysoko z Leicester. W tym meczu również nie zanosi się na to, aby The Citizens oszczędzili nieco drużynę Jana Bednarka, tym bardziej że grają na własnym stadionie. Manchester City – Southampton: typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Manchester City – Southampton (wtorek, 20:45)

Drużyna gości czeka raczej kolejna ciężka przeprawa. W piątek przegrali 0:9 z Leicester. Dodatkowo ich forma jest naprawdę daleka od doskonałej. Teraz zmierzą się na wyjeździe z Manchesterem City, które jest zdeterminowane, żeby wygrać kolejny raz krajowy puchar. Southampton nie wygrało ani razu przez ostatnie cztery spotkania. Ostatnie zwycięstwo odnieśli właśnie w Carabao Cup. Pokonali wtedy na wyjeździe niżej notowane Portsmouth. Tym razem jednak będzie ciężko nawet podjąć walkę.

Dodatkowo goście muszą przemyśleć w jakim składzie wyjść na to spotkanie. W następny weekend zmierzą się również z Manchesterem City na Etihad. Nie muszę przypominać jaką kadrą dysponuje Pep Guardiola. Hiszpan jest w stanie wystawić dwie wyśmienite jedenastki, gdzie Southampton ma problem, żeby wystawić jedną solidną. Mimo wszystko spodziewam się odpuszczenia przez Southampton spotkania w Carabao Cup i raczej spróbują powalczyć w meczu ligowym. Dla Pepa Guardioli będzie to raczej kolejne spotkanie bez historii, które po prostu musi wygrać. Goście są w tragicznych nastrojach po piątkowej klęsce. Gospodarze musza wyjść i zagrać swoje spotkanie, wtedy nie będą mieli problemu z awansem do ćwierćfinału.

Drużyna z Manchesteru po raz kolejny nie może narzekać na losowanie i ostatecznie może być zadowolona, że spotyka się z ekipą pogrążoną w ogromnym kryzysie. Oczywiście, jest zawsze szansa, że nagle goście zaprezentują się wyśmienicie, ale chyba nawet fani Świętych na to nie liczą. Cuda się zdarzają, ale spodziewam się bardzo jednostronnego spotkania.

W drużynie Manchesteru City zobaczymy zapewne graczy, którzy walczą o podstawowy skład, więc nie ma mowy o odpuszczaniu. Spodziewam się naciskania na drużynę gości przez całe spotkanie, bez względu na to jaki będzie wynik na tablicy wyników. Goście zapewne chcieliby mieć już te dwa spotkania z mistrzem Anglii za sobą, ale jednak muszą przez to przejść. Spodziewam się spotkania bez historii i bardzo pewnego zwycięstwa Manchesteru City.

Manchester City – Southampton | Typ: Manchester City i powyżej 4,5 @ 2.36

Manchester City – Southampton | Typ: Manchester City -2,5 @ 1.81