Eibar – Villarreal. Typy, kursy
28.10.2019
Ostatnia aktualizacja 30 października, 2019 o 14:54

Jedynie lepszy bilans bramkowy sprawia, że Eibar nie znajduje się w strefie spadkowej hiszpańskiej La Liga. Los Armeros ugoszczą w czwartek Villarreal, które będzie chciało wskoczyć na miejsce premiowane grą w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Eibar – Villarreal: typy i kursy do tego spotkania znajdziesz w tym tekście.

Eibar – Villarreal (czwartek, godz. 19:00)

Jakiś czas temu wydawało nam się, że Eibar w końcu wydobył się z kryzysu i to tylko kwestia czasu, jak zespół powróci do górnej połówki tabeli. Tymczasem drużyna zaliczyła 2 porażki z rzędu. Przegrać 0:3 z Barceloną to nie wstyd, jednak porażka 0:2 z Realem Valladolid to mizerny rezultat. Eibar nie wygrał w lidze od miesiąca – ostatnie zwycięstwo drużyna odniosła 29.09 przeciwko Celcie Vigo. Zaledwie 9 punktów na tym etapie sezonu przekłada się bezpośrednio na 16 miejsce w tabeli. Eibar traci bardzo dużo bramek (15), tylko Valencia i Betis straciły w tym sezonie więcej goli. W ofensywie również nie ma rewelacji, jednak 10 strzelonych bramek to wynik, którego byśmy się spodziewali od Eibaru.


Villarreal po wpadce z Osasuną pokazał, że był to tylko wypadek przy pracy. Drużyna wygrała swoje 2 ostatnie spotkania. Na szczególne wyróżnienie zasługuje występ zespołu przeciwko Deportivo Alaves. Zawodnicy Żółtej Łodzi podwodnej wygrali aż 4:1. Zespół dysponuje obecnie drugą najlepszą ofensywę w lidze, 24 zdobyte bramki to kapitalny wynik. Niestety problemem drużyny cały czas jest obrona, formacja defensywna kapitulowała już 14 razy. To właśnie słaba postawa w obronie jest jednym z głównych czynników, który wpływa na pozycję zespołu w tabeli. Villarreal zajmuje 7 pozycję w lidze, to przeciętny wynik jak na zespół tak dobry w ataku, niemniej różnice w tabeli są minimalne, zaraz de facto zespół może znaleźć się na miejscu gwarantującym grę w Lidze Mistrzów.

Eibar potrafi się postawić, szczególnie u siebie, jednak forma zespołu obecnie nie zachwyca. Villarreal powinien wygrać, może nie będzie to łatwy dla nich mecz, ale sądzę, że obędzie się tutaj bez niespodzianek.

Eibar – Villarreal / typ: 2 @ 2.5
Eibar – Villarreal / typ: over 2.5 bramki @ 1.83

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO