FC Augsburg – FC Schalke 04. Typy, kursy
29.10.2019
Ostatnia aktualizacja 4 listopada, 2019 o 17:11

Obie ekipy mają w ostatnim czasie niechlubne serie. Augsburg nie potrafi wygrać kilku spotkań z rzędu, co sprawiło, że znajdują się w strefie spadkowej. Słabszą formę ma także Schalke, które nie potrafi wygrać spotkania od trzech starć. Jak będzie teraz? FC Augsburg – FC Schalke 04: typy i kursy do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

FC Augsburg – FC Schalke 04 (niedziela, 18:00)

W Augsburgu, po wysokich porażkach z Bayerem Leverkusen i Borussią Moenchengladbach, przyszła pora na dwa remisy. Podział punktów w meczach z Bayernem oraz Wolfsburgiem należy uznać za spory sukces. Niestety, takie wyniki nie pozwalają Augsburgowi na wydostanie się ze strefy spadkowej. 17. miejsce w tabeli i aż 21 goli straconych – to pokazuje skalę problemów tego klubu. Na pocieszenie warto dodać, że w 9. kolejce Augsburg po raz pierwszy w tym sezonie nie stracił bramki.

Schalke w ostatnich strzech meczach zdobyło tylko dwa punkty. Remisy z Kolonią i BVB oraz porażka z Hoffenheim pokazują, że maszyna Davida Wagnera nieco się wyhamowała. W Gelsenkirchen wciąż brakuje skutecznego napastnika i ten problem można chyba rozwiązać tylko w kolejnych okienkach transferowych. Podział punktów w meczu z Borussią Dortmund nie zadowolił drużyny Schalke, która w tym spotkaniu miała więcej okazji do zdobycia bramek.

We wtorek S04 wygrało mecz w Pucharze Niemiec (3:2 z Arminią Bielefeld). Augsburg odpadł z tych rozgrywek we wcześniejszej fazie.

W ostatnich sześciu meczach pomiędzy tymi drużynami 3 razy wygrywało Schalke, a 3-krotnie spotkania kończyły się remisem.

FC Augsburg – FC Schalke 04 | Typ: Schalke @ 1.94

FC Augsburg – FC Schalke 04 | Typ: powyżej 2,5 goli @ 1.68

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO