Irlandia Północna – Holandia. Zapowiedź, typy, kursy
13.11.2019
Ostatnia aktualizacja 15 listopada, 2019 o 14:29
kurs 2.18
Irlandia Północna - Holandia
Holandia wygra mecz i obie drużyny nie strzelą gola
TAK

Holendrzy są bardzo bliscy zagrania na Mistrzostwach Europy po raz pierwszy od mistrzostw rozegranych w Polsce i na Ukrainie w 2012 roku. Do tego potrzebują remisu na wyjeździe z Irlandią Północną, co jest dosyć prawdopodobnym scenariuszem. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Irlandia Północna – Holandia (sobota, 20:45)

Gospodarze przez dłuższy czas zajmowali miejsce premiowane awansem do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Niestety w dwóch ostatnich spotkaniach nie zdobyli żadnego punktu i zgodnie z przewidywaniami, zostali wyprzedzeni przez reprezentację Holandii oraz Niemiec. Jednakże to nie jest koniec emocji w grupie C. Irlandia Północna ma nadal szansę na awans, ale musi zaprezentować się z dobrej strony i wyrwać trzy punkty teoretycznie lepszej Holandii. Nie jest to niemożliwe, ale wciąż goście wydają się być faworytami w sobotnim spotkaniu.

Goście wreszcie stali się drużyną. Holendrzy swój największy kryzys prawdopodobnie mają już za sobą i teraz może być już tylko lepiej. Goście potrzebują do awansu zaledwie jednego punktu w sobotnim spotkaniu i patrząc na ich formę jest to bardzo prawdopodobne, że mecz przed końcem eliminacji zapewnią sobie awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy.

Uważam, że możemy spodziewać się naprawdę interesującego spotkania, które dostarczy nam wielu emocji. Obie drużyny wciąż mają o co grać. Stawka jest duża i nie spodziewam się, że Irlandia Północna odda to spotkanie bez walki. Holendrzy są jednak faworytami tego spotkania i brak chociażby remisu będzie dla nich bardzo rozczarowujący.

Irlandia Północna – Holandia przewidywane składy

Irlandia Północna: Peacock-Farrell; M Smith, Cathcart, J Evans, Ferguson; C Evans; Dallas, Davis, McNair, Saville; Lafferty.

Holandia: Cillessen; Veltman, De Ligt, Van Dijk, Blind; Van de Beek, Wijnaldum, Fd Jong; Promes, Ld Jong, Babel.

Irlandia Północna – Holandia kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Holandia . Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.45. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Irlandia Północna – Holandia, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 4.40. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 7.10.
Irlandia Północna – Holandia nasze typy

Irlandia Północna – Holandia | Typ: Holandia wygra mecz i obie drużyny nie strzelą gola @ 2.18 BetFan

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO