Irlandia – Dania. Zapowiedź, typy, kursy

16.11.2019
Ostatnia aktualizacja 21 listopada, 2019 o 14:32

W grupie D do samego końca będziemy świadkami niesamowitych emocji. Irlandczycy zapewnią sobie awans do Mistrzostw Europy jeśli wygrają na własnym obiekcie z Danią. Szwajcarzy zagrają w Gibraltarze, więc możemy raczej skupić się tylko na tym spotkaniu w kontekście niewiadomej co do awansu. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Irlandia – Dania (poniedziałek, 20:45)

Irlandczycy zagrali bardzo przeciętnie w ostatnim spotkaniu ze Szwajcarią. Przegrali ten mecz i praktycznie zapewnili swoim rywalom awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy. Szwajcarzy muszą teraz pokonać na wyjeździe Gibraltar, co raczej nie będzie zbyt trudnym zadaniem. Sprawa awansu rozegra się właśnie w poniedziałkowym spotkaniu Irlandii z Danią.

Choć reprezentacja Irlandii grała naprawdę bardzo kiepsko w ataku w tych rozgrywkach grupowych, tak jednak trzeba im oddać, że w defensywie wyglądali fantastycznie. Do momentu ostatniego meczu ze Szwajcarią, Irlandczycy stracili zaledwie dwie bramki. Jednakże z Danią potrzebują zwycięstwa i samo czyste konto nie załatwi tutaj sprawy. Selekcjonerzy będą musieli wybrać optymalne zestawienie na to spotkanie. Na pewno możemy spodziewać się świetnego spotkania, choć nie liczyłbym na fajerwerki. Obie drużyny będą grały bardzo ostrożnie i nikt nie będzie chciał popełnić większych błędów.

Z tego właśnie względu nie spodziewam się bardzo interesującego spotkania na samym boisku. Cała otoczka na pewno jest bardzo emocjonująca, ale do momentu pierwszej bramki mecz nie będzie zbyt ciekawy. Duńczycy na pewno nie będą chcieli stracić bramki, bo to będzie musiało oznaczać, że będą musieli przebić się przez mur złożony z Irlandczyków. Obie drużyny będą raczej grały bardzo spokojnie.

Irlandia – Dania przewidywane składy

Irlandia: Randolph; Coleman, Duffy, Egan, Stevens; Whelan, Hendrick, Browne; McClean, Collins, Connolly

Dania: Schmeichel; Waas, Christensen, Kjaer, Larsen; Schone, Delaney; Braithwaite, Eriksen, Skov; Dolberg

Irlandia – Dania kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Dania . Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.21. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Irlandia – Dania, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.20. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.30.

Irlandia – Dania nasze typy

Irlandia – Dania | Typ: Obie drużyny nie strzelą gola i poniżej 2,5 @ 1.99 BetFan

Irlandia – Dania | Typ: X @ 3.25 BetFan