Stelmet Zielona Góra – Niżny Nowogród. Zapowiedź, typy, kursy
29.01.2020
Ostatnia aktualizacja 13 lutego, 2020 o 14:20

W sobotni wieczór będziemy świadkami spotkania bardzo ważnego dla zarówno Stelmetu jak i drużyny z Niżnego Nowogrodu. Obie te ekipy walczą o awans do play-offów w lidze VTB, a w takim momencie każda wygrana jest na wagę złota. Choć Stelmet ma obecnie lepszy bilans, tak jednak ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Stelmet Zielona Góra – Niżny Nowogród (sobota, 18:00)

Gospodarze są niepokonani w krajowych rozgrywkach już od piętnastu spotkań. Na ten moment Stelmet ma dwa cele, które chce zrealizować. Pierwszy jest coraz bliższy realizacji, bo chodzi o utrzymanie pierwszej pozycji przed play-offami w Energa Basket Lidze. Drugi jest jednak zdecydowanie trudniejszy do zrealizowania, bo chodzi tu o pierwszą ósemkę w lidze VTB. Bardzo ważne może okazać się zwycięstwo w sobotnim spotkaniu z Niżnym Nowogrodem, bo Stelmet po ostatnich niepowodzeniach w lidze VTB musi wreszcie wrócić do wygrywania spotkań z rywalami, którzy są na bardzo podobnym poziomie.

Goście są w bardzo podobnej sytuacji. Play-offy w VTB są wciąż do zrealizowania, choć na pewno nie będzie łatwo, bo ich bilans jest słabszy chociażby od drużyny z Zielonej Góry i ewentualna porażka w sobotnim spotkaniu może okazać się ogromnym problemem, który utrudni zdecydowanie możliwość bycie w pierwszej ósemce w VTB po fazie zasadniczej. Jednakże rosyjscy kibice mogą być zadowoleni z postawy ich ulubieńców w koszykarskiej Lidze Mistrzów. Niżny Nowogród zapewnił sobie już awans z grupy i na pewno jest to sukces dla rosyjskiej ekipy. W tygodniu wygrali bardzo pewnie z Gaziantepem, więc chcieliby zrobić to samo w meczu ze Stelmetem.

Stelmet Zielona Góra – Niżny Nowogród kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Stelmet Zielona Góra. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.76. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Stelmet Zielona Góra – Niżny Nowogród, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 13.50. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 1.91.

Stelmet Zielona Góra – Niżny Nowogród nasze typy

Choć Stelmet zagra bez Drew Gordona, to myślę, że będą w stanie wyciągnąć zwycięstwo z teoretycznie rywalem na bardzo podobnym poziomie.

Stelmet Zielona Góra – Niżny Nowogród | Typ: Stelmet Zielona Góra @ 1.83 BetFan

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO