Augsburg – FC Koeln. Typy, kursy (7.06.2020)
07.06.2020

W niedzielne popołudnie Augsburg będzie gościł FC Koln. Obie ekipy zajmują miejsce tuż obok siebie w tabeli Bundesligi, ale ze względu na stosunkowo niską przewagę nad strefą spadkową, na pewno nie odpuszczą tego meczu.

Augsburg – FC Koeln zapowiedź (niedziela, 18:00)

Jeśli chodzi o gości, to zakończenie serii bez zwycięstwa w pięciu meczach zapewni im najprawdopodobniej utrzymanie w Bundeslidze. Zespół z Kolonii ma za sobą trudne ostatnie kolejki, ale było to także spowodowane wyjątkowo ciężkim terminarzem i potyczkami z takimi zespołami jak RB Lipsk czy Hoffenheim.

Nieco inaczej to wygląda u Augsburga. Podopieczni Heiko Herrlicha wygrali zaledwie jedno spotkanie w siedmiu ostatnich kolejkach i mają zaledwie trzy punkty przewagi nad bezpiecznym miejscem. W ubiegłym tygodniu doznali porażki w stolicy Niemiec przeciwko Hercie.

W tej chwili los Augsburga leży w ich rękach, ale porażka w niedzielę znacznie podniosłaby stawkę spotkania podczas najbliższej kolejki z Mainz. Jednak ich terminarz spośród wszystkich zespołów zamieszanych w walce o utrzymanie wygląda najlepiej. Oprócz meczu z Lipskiem i Hoffenheim na próżno szukać tam rywali, których Augsburg nie mógłby pokonać.

Z kolei zespół Markusa Gisdola musi poprawić przede wszystkim defensywę. W ostatnich pięciu potyczkach tracili co najmniej dwie bramki w meczu. Dziś jeśli chcą wygrać, muszą na pewno wystrzegać się błędów w tej strefie boiska.

Augsburg – FC Koeln kursy bukmacherów

Nieznacznym faworytem tego spotkania są goście. Na ich zwycięstwo bukmacher wystawił kurs 2.51. Remis został wyceniony na 3.45, natomiast zwycięstwo gospodarzy na 2.75.

Augsburg – FC Koeln typy

Jest to trudny do typowania pojedynek. Biorąc pod uwagę, że oba kluby będą rozpaczliwie starać się uniknąć porażki, zamiast naciskać na maksymalną liczbę punktów, teoretycznie remis wydaje się najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem.

Augsburg – FC Koeln | Typ: remis @ 3.45 BETFAN

Augsburg – FC Koeln | Typ: obie drużyny strzelą bramkę @ 1.57 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO