Korona Kielce – Lech Poznań. Typy, kursy (14.06.2020)

Korona Kielce zmierzy się na własnym stadionie z Lechem Poznań. Czy “Kolejorz” będzie na fali po wysokiej wygranej z Pogonią? A może to podopieczni Macieja Bartoszka po raz kolejny zaprezentują pokaz żelaznej defensywy?

Korona Kielce – Lech Poznań zapowiedź

Korona w ostatnim czasie udowadnia, że wciąż jest zależy na utrzymaniu się w lidze. Zespół wygrał z Wisłą Płock 4:1 i zremisował z Zagłębiem Lubin 1:1. Podopieczni Macieja Bartoszka postraszyli również piłkarzy Piasta Gliwice, obejmując prowadzenie w meczu u siebie. Gra w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Jakuba Żubrowskiego jednak przeszkodziła kielczanom w osiągnięciu celu.

Tymczasem Lech Poznań ma za sobą kanonadę u siebie. “Kolejorz” wygrał z Pogonią Szczecin 4:0 po znakomitym występie młodych zawodników – Jakuba Kamińskiego, Tymoteusza Puchacza i Jakuba Modera.

Wypowiedź eksperta

O prognozę na ten mecz zapytaliśmy byłego reprezentanta Polski i eksperta programu “Liga PL”, Michała Żewłakowa w naszym cyklu “Czas na ekstraklasę”.

Oceniłbym Lecha jako drużynę, która gra atrakcyjny futbol. Ta atrakcyjność jednak nie zawsze przekłada się na wyniki. Lech jest tak skonstruowany, że młodzieży, czasem trochę chimerycznej, jest dużo. Oni potrzebują czasu, by złapać trochę stabilizacji i doświadczenia, by głupie straty punktów i dwie nierówne połowy im się nie zdarzały.

– Ten mecz zapowiada się dla mnie bardziej pasjonująco niż Górnik-Legia. Nie wiem, jak tu się wszystko potoczy, ale mam wrażenie, że trener Bartoszek tchnął w Koronę trochę wiary i nadziei, której przez większą część sezonu ta drużyna nie miała. Zawodnicy, o których do tej pory mówiliśmy, że nie grają na miarę swoich możliwości, zaczęli grać na miarę albo nawet ponad nią. 

– Mecz będzie rozgrywany w Kielcach, a tam Korona czuje się jak ryba w wodzie. Gdyby ten mecz był w Poznaniu, pewnie byśmy dawali maksymalnie dziesięć procent szans na jakiekolwiek punkty dla drużyny Dariusza Żurawia. Według mnie, to może być mecz-pułapka dla Lecha Poznań. – przyznał Michał Żewłakow.

Korona Kielce – Lech Poznań kursy

Bukmacherzy w tym meczu widzą większe szanse na zwycięstwo Lecha (1.89). Kurs na wygraną Korony wynosi 3.95, a na remis 3.70.

Korona Kielce – Lech Poznań typy

W dwóch ostatnich meczach gole dla Lecha zdobywał Dani Ramirez. Patrząc na ostatnią postawę Korony w defensywie, Christian Gytkjaer będzie miał utrudnioną możliwość oddawania skutecznych strzałów. Może Hiszpan, który znajduje się nieco w cieniu Duńczyka, również tym razem znajdzie drogę do bramki?

Warto też zwrócić uwagę na to, że Lech więcej goli zdobywa w drugiej połowie. W meczu z Koroną może zakończyć się pdoobnie.

Korona – Lech | Typ: Dani Ramirez strzeli gola @3.10

Korona – Lech | Typ: Lech strzeli więcej goli w drugiej połowie @2.28

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO