SV Werder Brema – Bayern Monachium. Typy, kursy (16.06.2020)
16.06.2020

Bayern Monachium już we wtorek może zagwarantować sobie tytuł mistrzowski. Warunek jest jeden. Ekipa “Bawarczyków” musi pokonać na wyjeździe Werder. Klub z Bremy broni się przed spadkiem.

SV Werder Brema – Bayern Monachium zapowiedź (wtorek, 20:30)

Sytuacja gospodarzy w lidze jest bardzo nieciekawa. Na trzy kolejki przed końcem, Werder plasuje się na siedemnastym miejscu w tabeli. Do lokaty zapewniającej udział w kolejnym sezonie Bundesligi zespół Floriana Kohfeldta traci trzy punkty. Taki sam dorobek, co Werder, ma zespół Fortuny Duesseldorf, który zajmuje pozycję gwarantującą walkę o utrzymanie na zasadach play-off.

Klub z Bremy zapewne ma nadzieję, że uda się wywalczyć utrzymanie bez konieczności rozgrywania dodatkowych spotkań. To zadanie nie będzie łatwe. W szczególności, że w jednej z trzech ostatnich kolejek Bundesligi, Werder zmierzy się z Bayernem.

Podopieczni Hansiego Flicka są już o krok od tytułu. Wystarczy powiedzieć, że ewentualne zwycięstwo we wtorek sprawi, iż “Bawarczycy” będą mogli cieszyć się z kolejnego mistrzostwa. Do kadry Bayernu powracają Robert Lewandowski oraz Thomas Mueller. Obaj zawodnicy w ostatniej kolejce byli zawieszeni w związku z liczbą otrzymanych żółtych kartek.

SV Werder Brema – Bayern Monachium kursy bukmacherów

Niekwestionowanym faworytem tego starcia jest Bayern Monachium. Kurs na gości wynosi 1.20. Z kolei zwycięstwo gospodarzy oceniane jest przez bukmacherów na kurs 12. Remis natomiast to kurs 7.20.

SV Werder Brema – Bayern Monachium typy

Trudno wyobrazić sobie inny scenariusz, niż zwycięstwo gości. Bayern z pewnością będzie chciał już teraz zagwarantować sobie tytuł. Biorąc jednak pod uwagę walkę Werderu o utrzymanie, nie można wykluczyć zdobytego gola przez gospodarzy.

SV Werder Brema – Bayern Monachium | Typ: Bayern wygra i obie drużyny strzelą gola 2.20 @ BETFAN

SV Werder Brema – Bayern Monachium | Typ: Bayern wygra i wykona najwięcej rzutów rożnych, a Werder otrzyma najwięcej żółtych kartek 2.30 @ BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO