Genoa CFC – Juventus F.C. Typy, kursy (30.06.2020)

30.06.2020

Genoa CFC ma przed sobą bardzo trudne zadanie, gdyż zmierzy się na własnym stadionie z Juventusem. Czy podopieczni Davide Nicoli powstrzymają zespół walczący o mistrzostwo?

Genoa CFC – Juventus F.C zapowiedź

Genoa w tej chwili zajmuje 16. miejsce i ma zaledwie punkt przewagi nad strefą spadkową. Dwa pierwsze mecze po wznowieniu rozgrywek nie są dla zespołu Davide Nicoli zbyt udane. Najpierw drużyna przegrała 1:4 z Milanem, a następnie zremisowała z ostatnią w tabeli Brescią 2:2.

Juventus tuż po wznowieniu rozgrywek Pucharu Włoch i Serie A był krytykowany za nieskuteczność. W drugiej połowie ostatniego meczu to się jednak trochę zmieniło, gdyż zespół pokonał Lecce 4:0. Bramki zdobywali Paulo Dybala, Cristiano Ronaldo, Gonzalo Higuain i Matthijs de Ligt. Czy podopieczni Maurizio Sarriego już na stałe przełamią się w ataku?

Pod koniec października górą w starciu zespołów był Juventus. “Stara Dama” pokonała wówczas Genoę 2:1, natomiast odwrotnie wyglądał bilans… czerwonych kartek.

Genoa CFC – Juventus F.C kursy

To żadna niespodzianka, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Juventus (kurs 1.40). Tymczasem szanse na wygraną Genoi oceniono na 8.60, a na remis 4.60.

Genoa CFC – Juventus F.C typy

Patrząc na poprzednie spotkania, postawienie na gola Paulo Dybali wcale się nie wiąże z dużym ryzykiem. Warto wspomnieć, że w poprzednim meczu między zespołami nie zabrakło czerwonych kartek – może i tym razem sędzie wyrzuci kogoś z placu gry?

Genoa – Juventus | Typ: Paulo Dybala strzeli gola @2.39 BETFAN

Genoa – Juventus | Typ: Czerwona kartka w meczu @3.70 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!