Lech Poznań – Legia Warszawa. Typy, kursy (4.07.2020)
04.07.2020

Mecze Lecha Poznań z Legią Warszawa są od dłuższego czasu pojedynkami o dużym ciężarze gatunkowym w naszym kraju. Dzisiaj stawka jest jeszcze wyższa, ponieważ od tego wyniku zależą losy mistrzostwa oraz wicemistrzostwa Polski. Legia już dziś może zapewnić sobie ligowy triumf, natomiast Lech musi mocno naciskać, by wywalczyć grę w europejskich pucharach.

Lech Poznań – Legia Warszawa zapowiedź

Legia ma o tyle komfortową sytuację, że jej przewaga nad drugim Piastem i trzecim Lechem wynosi już 11 punktów i tylko jednego “oczka” brakuje stołecznej drużynie do tytułu mistrzowskiego. Wydaje się więc, że jest to tylko kwestią czasu, kiedy gracze Aleksandara Vukovicia wzniosą do góry puchar za wygranie Ekstraklasy. Wojskowi muszą także pamiętać o tym, że już we wtorek czeka ich kolejny arcyważny mecz, tym razem w półfinale Pucharu Polski z Cracovią. Zważając na sytuację w tabeli Ekstraklasy może to oznaczać, że większość swojej uwagi Legia skupi właśnie na wtorkowej potyczce.

Lech oczywiście również rozegra swój półfinałowy mecz Pucharu Polski, jednak jego sytuacja jest o tyle lepsza, że będzie miał jeden dzień przerwy dłużej, a ponadto, starcie z Lechią będzie rozgrywane w Poznaniu. Dodatkowo, motywacja na konfrontację z Legią będzie z pewnością ogromna, gdyż ogromny ścisk w ligowej tabeli sprawia, że każdy punkt może ostatecznie okazać się na wagę złota. Stawka jest zatem duża, a szczególnie prestiżowo mecz ten traktują kibice obu drużyn.

Lech Poznań – Legia Warszawa kursy

Potencjał obu drużyn wydaje się obecnie dość podobny, co ma swoje odzwierciedlenie w oferowanych przez bukmacherów kursach. Minimalnym faworytem jest Legia, na którą wystawiony został kurs 2.48. Zwycięstwo gospodarzy to kurs 2.93, natomiast remis 3.25.

Lech Poznań – Legia Warszawa typy

Biorąc pod uwagę wszystkie argumenty można zaryzykować grę w stronę Lecha Poznań. Legia spokojnie może poczekać na zdobycie finalnego punktu do kolejnych meczów, lub czekać na potknięcia Lecha i Piasta. Priorytetem Legionistów powinien być wtorkowy mecz pucharowy. Dlatego też stawiamy na zwycięstwo gospodarzy.

Lech Poznań – Legia Warszawa | Typ: Lech wygra @2.93 BETFAN

Lech Poznań – Legia Warszawa | Typ: Lech wygra i wykona najwięcej rzutów rożnych, Legia otrzyma najwięcej żółtych kartek @14.00 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!