Liverpool – Aston Villa. Typy, kursy (5.07.2020)

05.07.2020

Dla Liverpoolu starcie z Aston Villą będzie tylko kolejnym już sparingiem. Aston Villa z kolei znajduje się w bardzo złej sytuacji i musi zaciekle walczyć o każdy punkt. Dużo będzie na pewno zależeć od tego, jaką jedenastkę postanowi wystawić do gry Juergen Klopp. To właśnie w tym aspekcie powinna szukać dla siebie szans drużyna The Villans.

Liverpool – Aston Villa zapowiedź

Liverpool ma już od ubiegłej kolejki zapewniony tytuł mistrzowski Premier League. Tytuł ten The Reds zdobyli w pełni zasłużenie, nawet pomimo obniżki formy w lutym i marcu. Dołek formy spowodował jednak odpadnięciem w 1/8 finału Ligi Mistrzów, co oznacza, przy wcześniejszym pożegnaniu się z pucharami krajowymi, że dla drużyny Juergena Kloppa wszystkie pozostałe mecze tego sezonu są już wyłącznie spotkaniami o pietruszkę. Liverpool nie imponuje kibicom także po wznowieniu rozgrywek. Zaledwie jedno zwycięstwo w trzech meczach na pewno nie spełnia standardów fanów ekipy z miasta Beatlesów. Zapewnienie sobie mistrzostwa kraju na 7 kolejek do końca rozgrywek mogło spowodować brak koncentracji i zdaje się, że właśnie taka sytuacja miała miejsce w starciu z Manchesterem City. Ustępujący mistrz wręcz zdemolował rywali wygrywając bez jakichkolwiek problemów 4:0.

Aston Villa z pewnością chciałaby mieć tylko takie „problemy”. The Villans są obecnie na 18. miejscu w tabeli i do samego końca rozgrywek będą walczyć o zapewnienie sobie bytu w Premier League. Sytuacja nie jest kolorowa, jednak zdobyte 2 punkty po powrocie do gry nadal są lepszym rezultatem punktowym od Bournemouth czy też Watfordu. Przy tak klarownej sytuacji Liverpoolu jedyną nadzieją na jakąkolwiek walkę dla graczy Deana Smitha jest oszczędzenie przez Juergena Kloppa kilku kluczowych graczy i wystawienie w ich miejsce piłkarzy rezerwowych. Chociaż i to na pewno nie będzie oznaczać dla Aston Villi łatwej przeprawy.

Liverpool – Aston Villa kursy

Bukmacherzy widzą zdecydowanego faworyta w zespole gospodarzy, na których został wystawiony kurs 1.29. Pozostałe kursy z rynków głównych są już o wiele bardziej atrakcyjne – remis to kurs 5.70, natomiast zwycięstwo Aston Villi 9.40.

Liverpool – Aston Villa typy

Biorąc pod uwagę klarowną sytuację Liverpoolu oraz niski kurs na nich, nieopłacalne jest stawianie na jakąkolwiek kombinację związaną z ich zwycięstwem. My proponujemy Zakłady Specjalne w BETFAN związane z liczbą strzelonych goli, rzutami rożnymi oraz żółtymi kartkami.

Liverpool – Aston Villa | Typ: powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @3.50 BETFAN

Liverpool – Aston Villa | Typ: powyżej 3,5 gola @2.18 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!