Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy (5.07.2020)

05.07.2020

Pogoń Szczecin podejmie w 34. kolejce PKO Ekstraklasy Jagiellonię. Czy zespół Kosty Runjaicia wygra trzeci mecz w 2020 roku? A może białostoczanie spróbują zbliżyć się do walki o wyższe lokaty?

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok zapowiedź

O Pogoni w 2020 roku można powiedzieć, że jest negatywnym zaskoczeniem. W ubiegłym roku przez moment drużyna Kosty Runajicia wykazywała wręcz mistrzowskie aspiracje. Z zespołu odeszło jednak kilku ważnych piłkarzy, odpowiadających za strefę ofensywną – Adam Buksa i Srdjan Spiridonović, a także środkowy pomocnik Zvonimir Kozulj. “Portowcy” awansowali do górnej ósemki, jednak prawdopodobnie zakończą ją na ostatnim miejscu.

Z kolei Jagiellonia właściwie wiosną wywalczyła awans do grupy mistrzowskiej w fazie finałowej. Po poprzednich czterech meczach nie można jednak powiedzieć, że zespół Iwajło Petewa spisywał się rewelacyjnie. Podopieczni Bułgara w tym czasie odnieśli tylko jedno zwycięstwo, raz remisując i dwukrotnie przegrywając.

Jednoznaczne wskazanie faworyta tego pojedynku jest wręcz niemożliwe. Zresztą starcia zespołów w tym sezonie były bardzo wyrównane – w Szczecinie Jagiellonia wygrała 2:1, a w Białymstoku Pogoń pokonała rywali 3:2. Tak samo będzie i tym razem?

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok kursy

Bukmacherzy dają minimalnie większe szanse na wygraną Jagiellonii (kurs 2.65). Z kolei kurs na triumf Pogoni oceniają na 2.71, a na remis na 3.25

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok typy

Pogoń rzadko znajduje drogę do bramki w pierwszej połowie. W ostatnim czasie w drużynie “Portowców” dokonał tego tylko Santeri Hostikka w meczu z Lechią. Poza tym podopieczni Kosty Runjaicia dawno nie strzelili więcej niż jednego gola w meczu. W pojedynku z Jagiellonią powinni jednak raz wpłynąć na wynik spotkania.

Pogoń – Jagiellonia | Typ: Jagiellonia zachowa czyste konto w 1. połowie @1.67 BETFAN

Pogoń – Jagiellonia | Typ: Liczba goli Pogoni: 1 @2.52 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!