Lechia Gdańsk – Legia Warszawa. Typy, kursy (15.07.2020)

15.07.2020

Lechia Gdańsk zmierzy się w najbliższym meczu u siebie ze świeżo upieczonym mistrzem Polski, Legią Warszawa. Czy Lechiści postraszą rywali, którzy w miniony weekend sięgnęli po tytuł?

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa zapowiedź

Lechia już straciła szanse na awans do europejskich pucharów przez rozgrywki ligowe. Zespół jednak zagra w finale Pucharu Polski i prawdopodobnie skupi się właśnie na nim. Wydaje się jednak, że Piotr Stokowiec w spotkaniu z Legią postawi na podstawową jedenastkę.

Tymczasem Aleksandar Vuković może w Gdańsku trochę poeksperymentować. Trener już zapowiedział, że w wyjściowej jedenastce pojawi się młody skrzydłowy, Radosław Cielemęcki. Poza tym, do pierwszego zespołu zgłoszono dwóch zawodników występujących do tej pory w rezerwach – 18-letniego obrońcę Nikodema Niskiego i 24-letniego pomocnika Damiana Warchoła

W marcowym spotkaniu w Gdańsku górą byli Legioniści. Czy podopieczni Aleksandara Vukovicia, mimo pewnych rewolucji w składzie, przywiozą z Trójmiasta trzy punkty?

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa kursy

Bukmacherzy wskazują na zwycięstwo Lechii (kurs 2.05). Tymczasem kurs na remis wynosi 3.65, a na wygraną Legionistów 3.45.

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa typy

Wydaje się, że obie drużyny w tym meczu powinny strzelić gola. Warto zwrócić uwagę jednak na to, że Legia już dawno nie zdobyła gola na wyjeździe w pierwszej połowie.

Lechia – Legia | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.60 BETFAN

Lechia – Legia | Typ: Lechia zachowa czyste konto w pierwszej połowie @1.60 BETFAN

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!