Atalanta Bergamo – Bologna FC. Typy, kursy (21.07.2020)

21.07.2020
Ostatnia aktualizacja 24 lipca, 2020 o 10:36

Atalanta Bergamo w najbliższym meczu zmierzy się z Bologną. Czy po tym spotkaniu podopieczni Gian Piero Gasperiniego wskoczą na drugie miejsce w Serie A?

Atalanta Bergamo – Bologna FC zapowiedź

Drużyna z Bergamo w ostatnim czasie spisuje się znakomicie. Podopieczni Gian Piero Gasperiniego nie przegrali żadnego z poprzednich 14 meczów. Starcie z Hellasem Verona w ostatniej kolejce zakończyło się jednak dla zespołu rozczarowaniem. Drużyny bowiem zremisowały, a Atalanta spadła na trzecie miejsce. Wydaje się, że drużyna z Lombardii powinna na koniec sezonu znaleźć się jednak na ligowym podium.

Tymczasem Bologna nie gra już o nic – straciła szanse na europejskie puchary i może być pewna utrzymania. Zespół zajmuje obecnie 10. miejsce w Serie A, z 43 punktami na koncie. Ostatnie kolejki nie była dla drużyny jednak zbyt udane – nie wygrała żadnego z czterech ostatnich meczów. Poza tym poprzedni mecz Bologni zakończył się klęską z Milanem 1:5.

Poprzednie starcie zakończyło się wygraną Bologni 2:1. Czy Atalanta po zadyszce w Weronie pozwoli sobie na stratę punktów na własnym stadionie?

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Atalanta Bergamo – Bologna FC kursy

Bukmacherzy widzą w tym meczu zdecydowanie większe szanse na wygraną Atalanty (kurs 1.27). Według przewidywań, Bologna nie ma w tym pojedynku większych szans (kurs na wygraną zespołu wynosi 11.69), również mało prawdopodobny jest remis (kurs 6.80).

Atalanta Bergamo – Bologna FC typy

Dobrą formę strzelecką prezentuje ostatnio Duvan Zapata. Piłkarz Atalanty zdobywał bramki w trzech ostatnich spotkaniach, więc może przeciwko Bologni przedłużyć tę passę. Poza tym Atalanta zdobywa szczególnie dużo bramek na własnym stadionie. Może w najbliższym spotkaniu zrobi kolejny krok do zbliżenia się bariery 100 goli w sezonie?

Atalanta – Bologna | Typ: Duvan Zapata strzeli gola @1.45 Totolotek

Atalanta – Bologna | Typ: Atalanta wygra i powyżej 2,5 goli w meczu @1.51 Totolotek

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!