Lazio Rzym – Cagliari Calcio. Typy, kursy (23.07.2020)

23.07.2020

Po pięciu meczach bez zwycięstwa, piłkarze Lazio Rzym spróbują przełamać niechlubną serię. W ramach 35. kolejki Serie A, zespół ze stolicy Włoch zmierzy się z Cagliari.

Lazio Rzym – Cagliari Calcio zapowiedź

Jeszcze przed wznowieniem rozgrywek w Lazio panowały nadzieję, że uda się drużynie sprawić ogromną niespodziankę, sięgając po Scudetto. Wszelkie szanse na tytuł mistrzowski skreśliły ostatnie występy zespołu.

Wystarczy bowiem powiedzieć, że Lazio Rzym nie wygrało ani jednego z pięciu rozegranych spotkań. Co więcej, drużyna zdobyła w tych meczach zaledwie jeden punkt. Efekt jest taki, iż klub ze stolicy Włoch plasuje się na czwartym miejscu ze stratą jedenastu oczek do Juventusu.

Przewaga nad piątą Romą jest na tyle bezpieczna, iż tylko prawdziwy kataklizm mógłby sprawić, że Lazio nie wystąpiłoby w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Mimo to, drużynie przyda się w końcu sięgnąć po zwycięstwo.

Rywalizacja z Cagliari jest ku temu bardzo dobrą okazją. Drużyna Sebastiana Walukiewicza nie wygrała w ani jednym z sześciu ostatnich spotkań. Trzynasta lokata zespołu sprawia, iż gracze Cagliari walczą już tylko o poprawę pozycji na koniec sezonu.

Lazio Rzym – Cagliari Calcio kursy bukmacherów

Faworytem spotkania jest Lazio. Kurs na gospodarzy wynosi bowiem 1.47. Z kolei remis w tym meczu oszacowano na kurs 4.80. Zwycięstwo gości bukmacherzy ocenili na kurs 7.00.

Lazio Rzym – Cagliari Calcio typy

Choć Lazio w ostatnim czasie spisuje się poniżej oczekiwań, to rywalizacja z Cagliari jest idealnym momentem, by w końcu przerwać passę spotkań bez zwycięstwa. Typujemy zatem triumf gospodarzy.

Lazio Rzym – Cagliari Calcio | Typ: Ciro Immobile strzeli gola i Lazio wygra mecz 1.75 @ Betclic

Lazio Rzym – Cagliari Calcio | Typ: Lazio wygra i obie drużyny strzelą gola 2.75 @ Betclic