Antalyaspor Kulübü – Galatasaray SK. Typy, kursy (24.07.2020)

Antalyaspor Kulübü w ostatniej kolejce tureckiej Super Lig zmierzy się na własnej arenie z Galatasarayem. Czy drużyna ze Stambułu zakończy nieudany sezon wyjazdową wygraną?

Antalyaspor Kulübü – Galatasaray SK zapowiedź

Drużyna z Antalyi w tym sezonie spisywała się dość przyzwoicie. Zespół prawdopodobnie zakończy rozgrywki na ósmym, a w najgorszym wypadku na dziewiątym miejscu. Warto wspomnieć, że Lukas Podolski i spółka po wznowieniu ligi przegrali tylko dwa z ośmiu ligowych pojedynków.

Tymczasem piłkarze Galatasaray raczej będą chcieli zapomnieć o tym sezonie. Drużyna zakończy bowiem sezon na piątym albo szóstym miejscu, co jest traktowane jako klęska. Wygrana w poprzedniej kolejce z Goztepe Izmir była zresztą dla zespołu ze Stambułu pierwszym zwycięstwem od dziewięciu spotkań. Nic więc dziwnego, że fani Galaty mogą czuć się rozgoryczeni po tym sezonie Super Lig.

Ostatnie dwa pojedynki zespołów kończyły się efektownymi zwycięstwami Galaty. Bilans bramkowy drużyny ze Stambułu w ubiegłym roku wyniósł aż 10:0 na jej korzyść. Poza tym Antalyaspor po raz ostatni wygrał z Galatasaray w 2016 roku. Może tym razem gospodarze się przełamią?

Antalyaspor Kulübü – Galatasaray SK kursy

Według bukmacherów, faworytem tego pojedynku jest Galatasaray. Kurs na wygraną drużyny ze Stambułu wynosi 2.13. Z kolei szanse Antalyasporu oceniono na 3.15, a remis na 3.80.

Antalyaspor Kulübü – Galatasaray SK typy

Obie drużyny częściej trafiają do bramki ostatnio w drugiej połowie. Dlatego też właśnie po przerwie powinno paść tutaj więcej goli. Z kolei faworytem do wpisania się na listę strzelców będzie napastnik Antalyasporu, Adis Jahović. Macedończyk w tym sezonie zdobył 17 goli i zajmuje trzecie miejsce w ligowej klasyfikacji.

Antalyaspor – Galatasaray | Typ: Więcej goli w drugiej połowie @1.92 BetClic

Antalyaspor – Galatasaray | Typ: Adis Jahović strzeli gola @2.70 BetClic