US Salernitana 1919 – Empoli FC. Typy, kursy (24.07.2020)

24.07.2020

US Salernitana 1919  w 36. kolejce Serie B zagra u siebie z Empoli. Który z polskich piłkarzy będzie górą w tym pojedynku – Patryk Dziczek i Paweł Jaroszyński czy Szymon Żurkowski?

US Salernitana 1919 – Empoli FC zapowiedź

Drużyna, w której na wypożyczeniu przebywają Paweł Jaroszyński i Patryk Dziczek, w tej chwili jest na drodze do udziału w barażach o Serie A. Zespół z Salerno po 35. kolejkach zajmuje siódme miejsce w lidze, z 51 punktami na koncie. Po wznowieniu rozgrywek Salernitana wygrała jednak tylko dwa razy.

Tymczasem Empoli znajduje się obecnie tuż pod strefą barażową. Drużyna z 48 punktami na koncie jest na dziewiątej pozycji i do play-offów traci dwa punkty. Ostatnie dwa mecze podopiecznych Pasquale Marino zakończyły się porażkami. Może tym razem Szymon Żurkowski i spółka wrócą do walki o awans?

Ostatnie spotkanie zespołów zakończyło się remisem 1:1. Gole zdobywali piłkarze z doświadczeniem w Serie A – dla Empoli Antonio La Gumina, a dla Salernitany Cristiano Lombardi. Jak się zakończy najbliższe starcie tych zespołów?

US Salernitana 1919 – Empoli FC kursy

Bukmacherzy przewidują w tym pojedynku zwycięstwo Salernitany. Kurs na triumf gospodarzy wynosi 2.39. Z kolei kurs na wygraną Empoli oceniono na 3.10, a remis na 3.25.

US Salernitana 1919 – Empoli FC typy

Gospodarze są skuteczni, aczkolwiek obrona nie zawsze jest ich dobrą stroną. Dlatego można oczekiwać goli z obu stron. Poza tym warto zauważyć, że z reguły gdy Empoli zdobywa bramki, otwiera wynik meczu. Może warto postawić na to wydarzenie w najbliższym pojedynku?

Salernitana – Empoli | Typ: Obie drużyny strzelą gole @1.69 BetClic

Salernitana – Empoli | Typ: Empoli zdobędzie pierwszego gola @2.11 BetClic