Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom. Typy, kursy (25.07.2020)

25.07.2020

Puszcza Niepołomice w 34. kolejce zagra u siebie z Radomiakiem. Czy podopieczni Tomasza Tułacza sprawią dużą sensację i awansują do baraży o ekstraklasę?

Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom zapowiedź

Przed sezonem wydawało się, że Puszcza będzie jedną z drużyn walczących o utrzymanie. Owszem, przewaga niepołomiczan nad strefą spadkową nie jest duża i wynosi tylko sześć punktów. Bliżej jednak podopiecznym Tomasza Tułacza do baraży o ekstraklasę. Jeśli Termalica przegra z Odrą Opole, a Chrobry straci punkty w pojedynku z Podbeskidziem, Puszcza wciąż może powalczyć o awans do krajowej elity.

Tymczasem Radomiak jest już pewny udziału w barażach o ekstraklasę. Zresztą podopieczni Dariusza Banasika nie zwolnili tempa na koniec sezonu i nie przegrali żadnego z trzech ostatnich spotkań. Może się jednak okazać, że drużyna myślami jest już w barażach o najwyższą ligę, co daje dość duże szanse ich rywalom na punkty w tym pojedynku.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Poprzednie ligowe starcie Puszczy z Radomiakiem zakończyło się remisem 1:1. Tak samo zakończył się zresztą mecz towarzyski zespołów, który odbył się w styczniu. Za każdym razem to niepołomiczanie pierwsi zdobywali bramki. Jak będzie tym razem?

Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom kursy

Według bukmacherów, Puszcza jest faworytem tego pojedynku. Kurs na wygraną zespołu Tomasza Tułacza wynosi 1.77. Tymczasem kurs na zwycięstwo ich rywali oceniono na kurs 4.30, a na remis na 3.65.

Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom typy

Drużyna z Małopolski faktycznie może tutaj wywalczyć trzy punkty. Poza tym patrząc na losy poprzednich spotkań, to właśnie niepołomiczanie powinni otworzyć wynik meczu i dojdzie to tego w pierwszej połowie

Puszcza – Radomiak | Typ: Puszcza wygra @1.77 BETFAN
Puszcza – Radomiak | Typ: Puszcza strzeli pierwszego gola w 1. połowie @2.10 BETFAN