Widzew Łódź – Znicz Pruszków. Typy, kursy (25.07.2020)

25.07.2020

Przed nami ostatnia kolejka II. ligi. Nadal nierozstrzygnięte pozostały kwestie bezpośredniego awansu czy spadku. W decydującym starciu Widzew Łódź zmierzy się na własnym obiekcie ze Zniczem Pruszków.

Widzew Łódź – Znicz Pruszków zapowiedź (sobota, 17:00)

Widzew Łódź po raz kolejny mocno pokomplikował sobie sprawę tuż przed końcem sezonu. Tym razem, zespół ma nadzieję, iż finał będzie zupełnie inny. Widzew ma ogromne szanse, by wywalczyć sobie bezpośredni awans do I. ligi.

Zwycięstwo ze Zniczem pozwoli drużynie cieszyć się z awansu, niezależnie od wyników rywali. Przy innych scenariuszach, Widzew będzie uzależniony. Motywacji i mobilizacji w szeregach łódzkiej ekipy nie powinno brakować.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Klub z Pruszkowa także musi zrealizować swój cel. Zespół nie ma bowiem pewnego utrzymania, gdyż przewaga nad piętnastą drużyną wynosi dwa punkty. Można zatem spodziewać się, że Widzew tak łatwo nie zgarnie trzech oczek.

Widzew Łódź – Znicz Pruszków kursy bukmacherów

Zdecydowanym faworytem tego starcia jest Widzew Łódź. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi bowiem 1.39. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.75. Triumf gości oceniono na kurs 6.66.

Widzew Łódź – Znicz Pruszków typy

Pomimo ostatnich problemów, Widzew Łódź powinien zgarnąć trzy punkty w tym meczu. Można jednak spodziewać się, że zawodnikom z Pruszkowa uda się zdobyć chociażby jednego gola.

Widzew Łódź – Znicz Pruszków | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.80 @ Totolotek

Widzew Łódź – Znicz Pruszków | Typ: Widzew wygra i obie drużyny strzelą gola 2.72 @ Totolotek