Cardiff City F.C. – Fulham F.C. Typy, kursy (27.07.2020)

27.07.2020

Cardiff City F.C. w pierwszym meczu play-offów o grę w Premier League zagra z Fulham. Który z zespołów w poniedziałkowy wieczór zrobi krok do awansu?

Cardiff City F.C. – Fulham F.C. zapowiedź

Drużyna ze stolicy Walii do końca musiała walczyć o grę w barażach. Zespół jednak w dobrym stylu zakończył zmagania Championship, wygrywając trzy ostatnie mecze. Cardiff pokonał kolejno Derby, Middlesbrough i Hull z bilansem bramkowym 8:2. Dzięki temu zakończył rozgrywki na piątym miejscu i zagra w play-offach o grę w Premier League.

Tymczasem drużyna z Londynu zapewniła sobie udział w barażach już nieco wcześniej. “The Cottagers” zanotowali jeszcze lepszą końcówkę rozgrywek niż ich rywale – nie przegrali żadnego z siedmiu ostatnich meczów.

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się wygraną 2:0 Fulham. Angielskie play-offy często jednak rządzą się swoimi prawami. Który z zespołów po roku wróci do Premier League?

Cardiff City F.C. – Fulham F.C. kursy

Według bukmacherów szanse w tym pojedynku są wyrównane, aczkolwiek przemawiają minimalnie na korzyść Fulham. Kurs na triumf londyńczyków wynosi 2.70, natomiast na Cardiff na 2.75. Również remis nie jest tutaj nieprawdopodobny (kurs 3.25).

Cardiff City F.C. – Fulham F.C. typy

Fulham nie wygrało w Cardiff od trzech lat, co wskazuje na to, że i tym razem zakończy się zwycięstwem gospodarzy bądź remisem. “The Cottagers” powinni jednak znaleźć drogę do bramki, choćby za sprawą Aleksandara Mitrovicia, który z 26 golami jest najlepszym strzelcem ligi.

Cardiff – Fulham | Typ: Cardiff wygra lub remis @1.45 BetClic

Cardiff – Fulham | Typ: Aleksandar Mitrović strzeli gola @2.60 BetClic