Bytovia Bytów – Resovia Rzeszów. Typy, kursy (28.07.2020)

28.07.2020

Bytovia Bytów w pierwszej fazie baraży o grę w I lidze zmierzy się z Resovią. Która drużyna przybliży się do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej?

Bytovia Bytów – Resovia Rzeszów zapowiedź

Obie drużyny zakwalifikowały się do baraży o 1. ligę rzutem na taśmę. Bytovia zakończyła ligowe rozgrywki na czwartym miejscu, z 52 punktami na koncie. Tymczasem Resovia z taką samą liczbą punktów znalazła się lokatę niżej.

Bytowianie zanotowali dość udaną końcówkę sezonu, nie przegrywając ostatnich czterech spotkań. Drużyna najpierw wygrała z Legionovią i Garbarnią, a następnie zremisowała z rezerwami Lecha Poznań i Górnikiem Polkowice. Z kolei zespół z Rzeszowa po wznowieniu ligi wygrał zaledwie jeden mecz, u siebie z Widzewem Łódź. Resovia jednak częściej remisowała aniżeli przegrywała, co doprowadziło ją do miejsc barażowych.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Poprzedni pojedynek zespołów miał miejsce w marcu. Wówczas Bytovia wygrała na własnym stadionie 1:0. Za to sierpniowy mecz, który odbył się w Rzeszowie, zakończył się remisem 1:1. Która drużyna zapewni sobie udział w finale baraży?

Bytovia Bytów – Resovia Rzeszów kursy

Bukmacherzy twierdzą, że faworytem tego starcia jest Bytovia (kurs 2.20). Szanse Resovii są nieco mniejsze, aczkolwiek drużyna nie jest bez szans (kurs 3.35). Również remis w regulaminowym czasie jest tutaj prawdopodobny (kurs 3.15).

Bytovia Bytów – Resovia Rzeszów typy

W ostatnim czasie oba zespoły zazwyczaj znajdowały drogę do bramki rywala, dlatego w meczu o dużą stawkę powinny paść gole z obu stron.

Bytovia – Resovia | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.62 BETFAN

Bytovia – Resovia | Typ: Obie drużyny strzelą i powyżej 2.5 gola @2.05 BETFAN

Fot. Soccerway