GKS Katowice – Stal Rzeszów. Typy, kursy (28.07.2020)
28.07.2020

Rozpoczynamy walkę w play-offach o awans do I. ligi. Trzeci w końcowej klasyfikacji GKS Katowice zmierzy się na własnym obiekcie z szóstą Stalą Rzeszów. Czy ekipa ze Śląska zamelduje się w ostatecznym starciu? 

GKS Katowice – Stal Rzeszów zapowiedź (wtorek, 20:15)

GKS dostał wielką szansę od Widzewa, by zagwarantować sobie bezpośredni awans. Piłkarze katowickiej ekipy nie skorzystali z okazji, remisując w ostatniej kolejce na własnym obiekcie z Resovią.

Tym samym drużynie nie pozostaje nic innego, jak wywalczyć sobie miejsce w I. lidze poprzez zwycięstwo w barażach. Pierwszym przeciwnikiem GKS-u Katowice jest Stal Rzeszów, która rzutem na taśmę wywalczyła sobie miejsce w czołowej szóstce.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Zespół z Podkarpacia wykorzystał bowiem porażkę Olimpii Elbląg z Garbarnią w ostatniej kolejce II. ligi. Do rywalizacji z GKS-em, Stal podejdzie zatem bez większej presji. Jeszcze pod koniec czerwca nikt nie spodziewał się, że klub z Rzeszowa wywalczy sobie miejsce w TOP6. Stal od momentu wznowienia rozgrywek, do ostatniego dnia czerwca zdobyła zaledwie 5 z 18 możliwych punktów.

GKS Katowice – Stal Rzeszów kursy bukmacherów

Faworytem spotkania jest GKS Katowice. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.20. Z kolei remis w tym meczu oceniono na kurs 3.40. Wygraną Stali bukmacherzy oszacowali na kurs 3.35.

GKS Katowice – Stal Rzeszów typy

Aby uniknąć kompromitacji, GKS Katowice musi pokonać Stal na własnym obiekcie, gwarantując sobie tym samym udział w finałowym starciu o awans do I. ligi.

GKS Katowice – Stal Rzeszów | Typ: GKS Katowice wygra mecz 2.20 @ Betclic

GKS Katowice – Stal Rzeszów | Typ: GKS Katowice wygra i obie drużyny strzelą gola 4.30 @ Betclic