Genoa – Verona. Typy, kursy (2.08.2020)
02.08.2020

Przed nami ostatni dzień rywalizacji w Serie A sezonu 2019/2020. W sobotę otrzymaliśmy odpowiedzi na pytania dotyczące czołowych miejsc. W niedzielę z kolei poznamy m.in. ostatniego spadkowicza. O awans cały czas musi drżeć Genoa, która zagra na własnym obiekcie z Veroną.

Genoa – Verona zapowiedź (niedziela, 20:45)

Sytuacja ekipy z Genui po 37. kolejce zrobiła się nieciekawa. Drużyna Filippa Jagiełły miała przewagę czterech punktów nad Lecce. W związku z dotkliwą porażką Genoi z Sassuolo, a także zwycięstwem Lecce nad Udinese, różnica zmalała tylko do jednego oczka.

Oznacza to, iż ostatnia seria gier rozstrzygnie kwestię trzeciego spadkowicza. Genoa może oczywiście liczyć na porażkę głównego rywala, jednakże przede wszystkim zespół ma los we własnych rękach. Triumf w starciu z Veroną zapewni utrzymanie, niezależnie od rezultatu spotkania Lecce.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Szanse na wygraną Genoi są spore, gdyż beniaminek Serie A nie radzi sobie w ostatnich kolejkach tak dobrze, jak jeszcze przed przerwą. Wystarczy bowiem powiedzieć, że Verona wygrała zaledwie jeden z ośmiu meczów, przy czym mowa o zwycięstwie w potyczce z degradowanym Spal.

Ekipa Stępińskiego i Dawidowicza zajmuje aktualnie dziewiątą lokatę. Zespół może poprawić swoją pozycję o jedno miejsce, jeżeli wygra starcie z Genoą, a Sassuolo nie zdobędzie punktów w rywalizacji z Udinese.

Genoa – Verona kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Genoa. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 1.68. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.30. Zwycięstwo Verony bukmacherzy ocenili na kurs 5.20.

Genoa – Verona typy

Drużynie Jagiełły z pewnością będzie zależeć na zgarnięciu trzech punktów. W związku z tym, typujemy wygraną gospodarzy, przy minimum jednym trafieniu gości.

Genoa – Verona | Typ: Genoa wygra i powyżej 2.5 bramki w meczu 2.08 @ Totolotek 

Genoa – Verona | Typ: Genoa wygra i obie drużyny strzelą gola 2.84 @ Totolotek