BSC Young Boys – FC St. Gallen. Typy, kursy (3.08.2020)

BSC Young Boys zmierzą się w ostatniej kolejce szwajcarskiej Super League z St. Gallen. Jak zakończy się pojedynek mistrza z wicemistrzem kraju?

BSC Young Boys – FC St. Gallen zapowiedź

Drużyna z Berna przełamała na stałe hegemonię Basel w szwajcarskiej lidze. Young Boys jeszcze przed końcem sezonu zapewnili sobie tytuł mistrza kraju. Zespół do tej pory zgromadził 73 punkty i na własnym stadionie będzie chciał udowodnić, dlaczego zasłużył na triumf w rozgrywkach.

Tym bardziej, że ich rywalem będzie St. Gallen, czyli drugi zespół Super League. Drużyna ma na koncie 68 punktów i również już jakiś czas temu zapewniła sobie mistrzostwo kraju.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni mecz zespołów zakończył się prawdziwą kanonadą. Prowadzenie w tym spotkaniu zmieniało się kilkakrotnie i ostatecznie zakończyło się remisem 3:3. Czy tym razem czeka nas równie pasjonujące widowisko?

BSC Young Boys – FC St. Gallen kursy

Według bukmacherów faworytem jest drużyna mistrzów Szwajcarii. Kurs na zespół z Berna wynosi 1.62, natomiast ich rywali 4.40. Tymczasem kurs na remis ustalono na 4.80.

BSC Young Boys – FC St. Gallen typy

Faworyt pojedynku jest oczywisty, jednak nie powinno być to łatwe zwycięstwo. Każde z ostatnich sześciu spotkań zespołów zakończyło się liczbą co najmniej pięciu goli. Może tak samo będzie również w poniedziałek?

Young Boys – St. Gallen | Typ: Young Boys wygrają @1.62 BetClic

Young Boys – St. Gallen | Typ: Powyżej 4.5 goli @2.32 BetClic