Servette FC – FC Sion. Typy, kursy (3.08.2020)

Servette FC w 36. kolejce szwajcarskiej ekstraklasy zagra z FC Sion. Czy goście w ostatniej kolejce wyjdą ze strefy spadkowej?

Servette FC – FC Sion zapowiedź

Zespół gospodarzy jest już pewny czwartego miejsca, które oznacza grę w Lidze Europy w przyszłym sezonie. Servette szczególnie dobrze spisywało się w rundzie jesiennej. Tymczasem po restarcie ligi drużyna wygrała tylko dwa razy, aczkolwiek dzięki licznym remisom utrzymała się na pucharowej pozycji.

Z kolei Sion notuje trzeci słaby sezon z rzędu – to już nie ta sama drużyna, która kilka lat temu walczyła w Lidze Europy z Liverpoolem. Już w poprzednich rozgrywkach drużyna znalazła się na finiszu na ostatnim miejscu nad strefą spadkową. Aktualnie zespół zajmuje jednak 9. miejsce, w związku z którym zespół musiałby się zmierzyć w barażach w drugim zespołem niższej ligi, FC Vaduz. Sion może jednak wciąż wyjść nad kreskę – musi wygrać ostatni mecz, a Thun stracić punkty z Zurichem, co jest dość możliwe.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Poprzednie trzy starcia zespołów kończyły się remisami. Czy tym razem któraś drużyna przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

Servette FC – FC Sion kursy

Bukmacherzy wierzą w utrzymanie Sionu, gdyż kurs na wygraną gości oceniono na 2.50. Szanse na triumf Servette ustalono jednak niewiele niżej (kurs 2.55). Z kolei kurs na remis wynosi 3.80.

Servette FC – FC Sion typy

Goście będą pod presją, dlatego powinni postarać się o punkty – tym bardziej, że ich rywale ostatnio nie błyszczą. Co więcej, Sion ostatnio częściej niż rywale zdobywa bramki w pierwszej połowie. Może drużyna walcząca o utrzymanie będzie prowadzić do przerwy?

Servette – Sion | Typ: Sion wygra lub remis @1.50 BetClic

Servette – Sion | Typ: Sion wygra 1. połowę @2.85 BetClic