Lillestrøm SK – Sogndal Fotball. Typy, kursy (4.08.2020)

Lillestrøm SK w siódmej kolejce norweskiej 1. ligi zmierzy się na własnym stadionie z Sogndal. Który z zespołów wygra i znajdzie się na miejscach gwarantujących udział w barażach o grę w najwyższej lidze?

Lillestrøm SK – Sogndal Fotball zapowiedź

Gospodarze po sześciu kolejkach zajmują w OBOS-Ligaen 10. miejsce z ośmioma punktami na koncie. Drużyna udanie rozpoczęła rozgrywki, wygrywając dwa pierwsze mecze. Podopieczni Geira Bakke nie wygrali jednak w czterech poprzednich spotkaniach, notując dwie porażki i tyle samo remisów.

Tymczasem Sogndal znajduje się aktualnie na 9. pozycji, z dziewięcioma punktami. Drużyna zaliczyła serię trzech przegranych meczów z rzędu, aczkolwiek w minionej kolejce pokonała 1:0 Raufoss. Może zespół w ubiegły piątek rozpoczął serię zwycięstw?

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Warto zwrócić uwagę na to, że Sogndal wygrał ostatni pojedynek z tym rywalem jeszcze w 2016 roku. Wówczas obie drużyny występowały jeszcze w Eliteserien, walcząc o utrzymanie w lidze. Od tamtej pory starcia zespołów kończyły się wygranymi Lillestrøm.

Lillestrøm SK – Sogndal Fotball kursy

Bukmacherzy nieco wyżej stawiają szansę na wygraną gospodarzy. Kurs na zwycięstwo Lillestrøm wynosi 1.96, z kolei na triumf ich rywali aż 3.76. Z kolei kurs na remis oceniono na 3.40.

Lillestrøm SK – Sogndal Fotball typy

Ostatnie mecze dowiodły, że drużyna gospodarzy jest skuteczna, ale również trudno jej zakończyć spotkanie z czystym kontem. Dlatego można przewidywać, że oba zespoły znajdą tutaj drogę do bramki. Może Lillestrøm się przełamie i wygra wtorkowy pojedynek?

Lillestrøm – Sogndal | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.65 Totolotek

Lillestrøm – Sogndal | Typ: Lillestrøm wygra i powyżej 2.5 goli w meczu @2.78 Totolotek